آراد برندینگ
خانه / لوله پلیکا / تولید لوله پلیکا برق ساختمان

تولید لوله پلیکا برق ساختمان

خرید لوله pvc نسوز از شرکت های تولید کننده و نمایندگی های فروش و پخش امکان پذیر است. لوله پلیکا برق ساختمان در هم برخی شهر های ایران تولید می شود تا در بازار های ایرانی پخش شوند.

این لوله ها در نمونه های متفاوت و گوناگون با قیمت مشخص شده ای بر روی آن ها به فروش می رسند تا در دسترس بازار ها قرار گیرند .
پرکاربرد ترین لوله های موجود در بازار ها، لوله های پلاستیکی هستند. این لوله ها در هر زمینه کاربرد دارند .

تولید لوله پلیکا برق ساختمان

کاربرد لوله پلیکا

لوله های پلیکا که در واقع لوله های PVC هستند با رنگ بندی متفاوتی وارد معاملات می شوند. کارایی هر کدام از این لوله ها را می توان از روی رنگ خاصشان تشخیص داد. زیرا هر رنگی نشان دهنده مواد پایه در تولید است که متناسب برای کاربرد های گوناگون تفاوت دارد.

در ادامه چند نمونه از انواع موجود در باراز این لوله ها را ذکر می کنیم  :

 • لوله پلیکا آبرسانی
 • لوله پلیکا برق ساختمان
 • لوله پلیکا گرانولی
 • لوله پلیکا فاضلاب
 • لوله پلیکا هواکشی

سایز بندی لوله پلیکا برق ساختمان

لوله های پلیکا از نظر عوامل بی شمار متعددی دسته بندی می شوند. این لوله ها علاوه بر این که بر اساس رنگ شناحته می شوند، سایز یا اندازه نیز یک فاکتور مهم در دسته بندی شان محسوب می شود. لوله پلیکا برق ساختمان در اندازه های مختلف است که افراد برق کار خود بهتر اطلاع دارند کدام لوله را در کجا به کار ببرند. چند نمونه از این لوله ها را نام می بریم:

 • لوله های پلیکا برق ساختمان سایز ۶۳
 •  سایز ۹۰
 •  سایز ۱۱۰
 •  سایز ۱۲۵
 •  سایز ۱۶۰

نمایندگی فروش لوله پلیکا برق ساختمان

با توجه به بازار فروشی که لوله های پلیکا برق ساختمان در استان های  سراسر کشور مان دارند تولید کنندگان تدابیر بسیاری را برای فروش محصولات خود می اندیشند. یکی از راه های فروش آن ها در بازار های شهری است که در انجام آن ها نمایندگی های فروش حرف اول را می زند. این نمایندگی ها در اکثر شهر های ایران حضور دارند که برای نمونه چند شهر را نام می بریم:

 • شهر کاشان
 • شهر بجنورد
 • شهر سبزوار
 • شهر نیشابور
 • شهر مشهد

تولید لوله پلیکا

تولید لوله پلیکا در کشور ما به طور عمده انجام می شود. زیرا این لوله ها در زمینه های زیادی کاربرد و استفاده دارند . لوله های پلیکا از بهترین جنس در دسترس مشتریان قرار می گیرند و لوله کش ها می توانند آن ها را هم به صورت رو کار و هم زیر کار استفاده کنند. لوله های پلیکا توسط برند های مختلفی وارد بازار های فروش می شوند.

لوله ها از جمله ابزارهایی هستند که از گذشته تا به امروز در زندگی بشر برای انتقال سیالات مورد استفاده قرار می گرفته است و در انواع مختلف به صورت زیر تولید و روانه بازار برای فروش می شود.

جنس انواع مختلف لوله با توجه به مواد به کار رفته در آن به صورت زیر است.

 • لوله های فلزی 
 • لوله های پلیکا 
 • لوله های پلی پروپیلی 
 • لوله های پی وی سی 
 • لوله های چدنی
 • لوله های آلومینیومی
 • لوله های پلیمری

آخرین قمیت لوله PVC نسوز در بازار

آخرین قمیت لوله PVC نسوز در بازارآخرین قمیت خرید لوله pvc نسوز در بازار چگونه است؟ برای آگاهی از آخرین قیمت خرید و فروش انواع لوله مثل لوله پلیکا و خرید لوله برق میتوان به فضای مجازی یا فروشنده های سطح شهر و یا به نمایندگی های شرکت های تولید کننده لوله مراجعه کرد.

خریدار لوله pvc نسوز مستقیم از کارخانه های تولید لوله در کشور و خرید لوله از نمایندگی های فروش این مزیت را برای خریداران دارا می باشد که بی واسطه بودن خرید در قیمت نهایی تأثیر زیادی دارد و با قیمت خیلی ارزان لوله را می شود خریداری نمود.

لوله های پلیکا در باور خیلی از مردم فقط برای عبور سیالات استفاده می شود اما اگر نگاه دقیق تری به کاربرد لوله ها کنیم می بینیم که نه تنها برای عبور سیالات و مایعات بلکه در ساختمان سازی برای عبور سیم های برق نیز مورد کاربرد و استفاده قرار می گیرد.

لوله پلیکا برق ساختمانی که بیشتر برای محافظت از سیم های برق و لوله های خرطومی که سیم ها از درون ان رد می شد مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به قطر آنها دسته بندی می شوند.

خرید لوله PVC نسوز نصف قیمت

خرید لوله PVC نسوز نصف قیمتخرید انواع لوله pvc نسوز با نصف قیمت بازار به چه صورت انجام می شود؟ گاهی کارخانه های تولید کننده لوله های پی وی سی در بازار به ازای خرید مداوم و یا حتی خرید از یک مقدار بیشتر برای جایزه و اشانتیون حاضر هستند به ازای نصف قیمت بازار لوله را در اختیار مشتری قرار دهند.

خرید لوعه سرد و خرید لوله فلزی و خرید لوله پروپیلن همراه خرید لوله پی وی سی همه در یک جا در بازارهایی که بازار لوله  pvc نسوز نامیده می شود امکان پذیر است.

تولید لوله پلاستیکی و کلا لوله ها برای کاربردهای مختلف از درجات کیفی کارخانه که مطابق با استاندارهایی که لوله قرار است مورد استفاده کاربردی قرار گیرد باید رد شود به عنوان مثال لوله هایی که برای ساختمان یا فاضلاب کشی استفاده می شوند با لوله هایی که برای کابل مخابرات و برق کشی و لوله های آب مناسب است با هم تفاوت عدیده دارند.

خط تولید در کارخانه ها بر این امر نظارت دارند که در هنگام تولید لوله برای چه مصرفی قرار است برسد و با توجه به آن میزان قدرت آن از نظر فشار وارد شده بر آن و یا میزان حرارتی که می تواند تحمل کند برای شکستن یا مقاومت آن در مقابل ضربه و… را مورد آزمایش قرار می دهند قبل از اینکه لوله تولید شود.

مراحل تولید و ساخت لوله PVC نسوز 

مراحل تولید و ساخت لوله PVC نسوز تولید و ساخت لوله pvc نسوز دارای مراحل مختلفی است که برای آگاه شدن این مراحل باید به مشاوران کارخانه های تولید کننده لوله که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه نمود و قبل از خرید اگر لازم باشد در جریان مراحل تولید قرار گرفت.

فروش لوله pvc نسوز با قیمت مناسب از کارخانه های معتبر همچون سمنان انجام می پذیرد. خرید لوله سمنان از کارخانه تولید لوله سمنان همراه خرید لوله پروپلین و لوله برق سرد با قیمت مناسب انجام می شود.

قطر یا همان ضخامت لوله های پی وی سی بر حسب اینچ تعریف می شود که از نوع باریک آن تا نوع کرافت و دهانه گشاد آن هر کدام برآب مورد خاصی است. به طور مثال لوله های دهانه گشاد پی وی سی عموما برای کانال های فاضلاب در نظر گرفته می شود.

لوله های دهانه تنگ پی وی سی با ضخامت کم به دلیل اینکه باید در ساختمان برای برق کشی مورد استفاده‌ی تو کار شود باید تا حد امکان با ظرافت هر چه تمام تر ساخته شود تا هم سیم از آن به خوبی رد شود و هم تحمل ضربه و خرابی را داشته باشد و نشکند.

جدید ترین طرح لوله PVC نسوز تولید شده در کشور

جدید ترین طرح لوله PVC نسوز تولید شده در کشورجدیدترین طرح لوله های pvc نسوز تولید شده در کشور توسط کارخانه های تولیدی همچون لوله سمنان و کارخانه های تولید لوله اصفهان و همچنین کارخانه های تولید لوله در تهران امکان پذیر است.

کارخانه های تولید کننده لوله در کشور به خخصوص لوله های پی وی سی که به صورت نسوز هم تولید می شوند با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از افراد باتجربه که در این زمینه تجارب کافی دار ند هر روز سعی بر این دارند که لوله های متنوع با طرح های جدید تولید کنند و از این طریق بازار داخلی و خارجی را از رقیبان بربایند.

تولید لوله pvc با طرح های جدید و به روز توسط افراد متخصص در این زمینه که در کارخانه فعالیت دارند این امکان را برای شرکت های تولیدی فراهم نموده است که در زمینه صادرات لوله pvc نسوز در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند و کشورها خرید لوله صادراتی را از این مراکز تهیه نمایند.

کشور های تولید کننده لوله PVC نسوز در جهان

کشور های تولید کننده لوله PVC نسوز در جهانایران به عنوان یکی از کشورهای تولید کننده لوله در جهان شناخته می شود که با تولید لوله pvc نسوز در طرح های جدید و مناسب توانسته است یک قیمت از بازار لوله صادراتی را به خود اختصاص دهد.

یکی از کاربردهای لوله پی وی سی در صنعت برق می باشد که انواع لوله هایی که در این صنعت استفاده می شود عبارت است از لوله برق پی وی سی برق که به عنوان یک محافظ برای لوله های خرطومی محسوب می شود.

قیمت لوله برق کشی شامل دو قسمت عمده به شرح زیر است که هر کدام از این قسمت ها کاربردی دارد:

 • قیمت لوله برق کشی پی وی سی که به عنوان محافظ برای لوله های خرطومی است.
 • قیمت لوله خرطومی که برای عبور شیم برق به کار گرفته می شوند.

بازرگانی فروش انواع لوله PVC

بازرگانی فروش انواع لوله PVCشرکت های بازرگانی که در زمینه فروش انواع مختلف لوله در شهرهای مختلف ایران فعالیت دارند انواع متفاوت از لوله را دارا می باشند که شامل لوله های pvc و لوله های پلیکا و لوله های خرطومی است.

اصفهان یکی از قطب های اصلی تولید کننده لوله در کشور به حساب می آید که دارای کارخانه های متنوع در زمینه تولید می باشد. قیمت لوله اصفهان نسبت به دیگر شهرها مناسب تر است.

شرکت های بازرگانی مزیت قابل توجه آن ها این است که مثل یک بازار برای محصول مورد نظر عمل می کنند و وقتی وارد این بازار شویم انواع مختلف لوله با مارک ها و مدل های بسیار زیاد متنوع در طرح و سایز بندی های بسیار مواجه می شویم و انتخاب را برای خرید برای مشتریان راحت تر می کند.

خرید لوله PVC نسوز به قیمت ارزان

خرید لوله PVC نسوز به قیمت ارزانلوله های  پولیکا  که به آن لوله pvc نیز گفته می شود دارای قیمت های متفاوتی می باشد از ارزان تا گران. خرید آن در کارخانه های تولید لوله پی وی سی نیوز امکان پذیر است.

لوله های پی وی سی که از مواد پلاستیکی در ساخت آن استفاده می شود بنا به کیفیت مواد پلاستیکی به کار رفته در آن دارای قیمت های متفاوتی است.

لوله های پی وی سی اگر ارز مواد درجه یک پلاستیکی تهیه شده باشند نسبت به زمانی که از مواد درجه دو تشکیل شده باشند دارای قیمت گرانتری است. هر کدام از این لوله ها با درجات کیفی متفاوت مناسب مورد استفاده آن مصرف می شود.

تامین کننده لوله PVC در کشور

تامین کننده لوله PVC در کشورتامین کننده های لوله pvc در کشور کارخانه های تولید کننده لوله های پی وی سی، نمایندگی های فروش انواع لوله، شرکت های بازرگانی فعال در زمینه لوله هستند.

لوله های پی وی سی یا همان لوله پولیکا بنا به کاربرد آن در هرکارخانه قسمت دارای ضخامت های گوناگون است که در زیر به چند نمونه پر کاربرد که از لوله پی وی سی استفاده می کنند اشاره می کنیم .

مکان هایی که از لوله پی وی سی استفاده می کنن. به طور خلاصه شامل مکان های زیر است.

 • لوله پی وی سی که مخصوص آبرسانی است و به دو صورت لوله آبیاری قطره ای و لوله آبیاری زیر زمینی تولید می شود.
 • لوله پی وی سی که برای برق کشی ساختمان مورد کار قرار می گیرد و به عنوان محافظ برای لوله های دیگر عمل می کند.
 • لوله های پی وی سی هواکش که برای خروج هوا مورد استفاده در سیستم تهویه قرار می گیرد
 • لوله پی وی سی فاضلاب که آب جنس مواد اولیه پلاستیکی فشرده و محکم که دارای قطر دهانه بزرگ و ضخامت زیاد است و برای فاضلاب کشی استفاده می شود.

عرضه مستقیم لوله PVC در سراسر کشور

عرضه مستقیم لوله PVC در سراسر کشورعرضه مستقیم لوله پی وی سی در کشور به چه صورت انجام می شود؟ کارخانه های تولید کننده لوله در سراسر کشور به عنوان مراکز اصلی در زمینه پخش لوله pvc شناخته می شوند.

برای خرید لوله پی وی سی می توانید به نمایندگی های کارخانه های مجاز در امر فروش لوله پلیکا که انواع مختلف برند کارخانه معروف را دارند مراجعه نمایید.

نمایندگان فروش لوله پلیکا با در اختیار قرار دادن کاتالوگ محصولات مشتریان و خریداران را قبل از خرید به نکاتی که در مورد خرید باید به آن توجه شود آگاه می کنند.

هنگام خرید لوله پلیکا و یا سایر انواع لوله ها از لوله های فلزی، چدنی، پلیمری و…. یکی از راه هایی که منجر می شود خرید با اطمینان بیشتری کنید این است که آن لوله برگه خدمات پس از فروش که همان برگه ضمانت نامه است را دارد.

برگه ضمانت نامه برای اجناس و مخصوصا برای لوله های پس وی سی در حکم یک تعهد کیفی محصول مورد نظر است که آن محصول از مواد درجه یک ساخته شده استباشد و در صورت مغایرت ضمانت مرجوع وجود دارد.

توزیع و پخش لوله PVC نسوز در ایران

توزیع و پخش لوله PVC نسوز در ایرانلوله های pvc یا همان لوله های پولیکا که دارای انواع مختلف است در ایران توسط شرکت های بازرگانی و نماینده های فروش کارخانه های تولید لوله پی وی سی توزیع و پخش می شود.

لوله پی وی سی که در بازار یافت می شود و مورد معامله اقشار جامعه قرار می گیرد در رنگ بندی های مختلف تولید می شود که هر کدام از این رنگ بندی های کاربرد گوناگون دارند و یکی از گزینه هایی که نوع کاربرد لوله های پی وی سی را مشخص می کند همین رنگ بندی ها می باشد.

در هنگام خرید انواع مختلف لوله پلیکا یا لوله پی وی سی اگر اطلاعات کافی در اختیار نداشته باشید به راحتی جنس تقلبی بازار در اختیار شما قرار می گیرد.

برای اینکه قبل از خرید لوله های پلاستیکی از کیفیت آن مطمئن باشید گزینه هایی وجود دارد که در مجموع با جمع آوری آن ها می توانید جنس مورد نظر خود را تهیه نمایید.

گزینه هایی که ما را در هنگام خرید لوله های پی وی سی می تواند کمک کنند به صورت زیر هستند.

 • در هنگام خرید لوله به استانداردهای نوشته شده بر روی لوله دقت کنید اگر لوله ها این استانداردها را داشته باشند خیال شما از باب خرید تا حدودی می تواند راحت شود.
 • نام کارخانه تولید لوله می تواند به شما این اطمینان را دهد که خرید مطمئن تری داشته باشید.
 • کد تولید م
 • تاریخ تولید
 • مواد اولیه برای ساخت لوله برای خرید مهم است 

صادرات لوله PVC برق به ترکیه

صادرات لوله PVC برق به ترکیهصادرات لوله pvc برق به ترکیه چگونه انجام می شود؟ صادرات لوله پی وی سی از مرز زمینی انجام می شود. ایران به عنوان یکی از صادرکنندگان لوله در جهان شناخته می شود.

صادرات لوله پی وی سی به کشورهای همسایه از سه مسیر زمینی، هوایی، دریایی انجام می شود که کشور ترکیه به دلیل داشتن مرز زمینی مشترک با کشور ایران از این طریق صادرات انجام می شود.

متخصصان در زمینه تولید لوله های پلیکا هر روز سعیشان بر این است که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا آخرین طرح در زمینه لوله را پیاده سازی کنند و در زمینه صادرت این محصول از دیگر رقبا عقب نمانند.

ارزان ترین برند لوله PVC نسوز  در ایران

ارزان ترین برند لوله PVC نسوز  در ایرانبرندهای لوله pvc نسوز در ایران متعدد اند. در میان این برندهای مختلف که تولید لوله پی وی سی را انجام می دهند شرکت هایی هستند که با ارزانترین قیمت لوله پلیکا را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

در هنگام خرید لوله پلیکا این نکته شایان توجه است که قیمت ارزان لوله ممکن است که متأثر از کیفیت نامطلوب آن باشد لذا تناسب کیفیت و قیمت را می بایست درنظر داشت .

در تولید انواع مختلف لوله های پلاستیکی به هیچ عنوان نباید قیمت لوله از قیمت مواد اولیه کمتر باشد و لوله های پی وی سی هم از این قاعده مستثنی نیستند و در مواردی که قیمت لوله پائید تر است نشان از این دارد که در ساخت آن به حتی مواد درجه یک از مواد درجه دو استفاده شده است و یک تقلب محسوب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش لوله پلیکا پودری غیراستاندارد

مراکز فروش لوله پلیکا پودری غیراستاندارد این محصولات را در سایزهای متفاوت به فروش می‌رساند. لوله پلیکا پودری غیر استاندارد مناسب جهت تولید محصولات مختلف است و ا