آراد برندینگ
خانه / لوله پلی اتیلن / فروشنده لوله پلی اتیلن کشاورزی شیراز

فروشنده لوله پلی اتیلن کشاورزی شیراز

لوله پلی اتیلن شیراز یکی از بهترین محصولات است که کاربرد های وسيعی به خصوص در بخش کشاورزی دارد فروشنده لوله پلی اتیلن کشاورزی شیراز در نظر دارد با فروش مستقیم و بدون واسطه با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب این محصول را در بین متقاضیان دریافت توزیع کرده و باعث جلب رضایت خریداران شود. کیفیت محصولات فروشنده لوله های پلی اتیلن آن را در سطح بازار های داخلی و خارجی بسیار مطرح کرده است.

فروشنده لوله پلی اتیلن کشاورزی شیراز

کدام لوله پلی اتیلن مورد استفاده کشاورزی است؟

کدام لوله پلی اتیلن مورد استفاده کشاورزی است؟

بخش کشاورزی جزء پرمصرف ترین بخش هایی است که از زمانهای گذشته تاکنون با روش‌های سنتی آبیاری آن انجام می‌گرفته اما امروزه با استفاده از انواع مختلف لوله های پلی اتیلن که مخصوص استفاده در کشاورزی است می توان از هدر رفتن آب جلوگیری کرد.

به وجود آمدن روش‌های نوین آبیاری به کمک این لوله ها به کشاورزان کمک می‌کند که اولا از هدر رفت آب جلوگیری کرده و ثانیاً میزان بار دهی محصولاتشان نیز بیشتر شود لوله هایی که در بخش کشاورزی بیشتر مصرف می‌شود از جنس پلی اتیلن بوده و شامل لوله های آبیاری، نوار آبیاری، لوله های دیپر دار هستند که با توجه به ساختار های متفاوتی که دارند به متقاضیان بخش کشاورزی ارائه می شود.

لوله های پلی اتیلن آبیاری که به لوله‌های تک جداری نیز در بازار معروف هستند و در سایزها و در فشارهای کاری گوناگون تهیه تولید و به دست مصرف کنندگان می رسد این لوله ها فشار های مختلفی را تحمل کرده و در مقابل نور و حرارت خورشید مقاومت داشته و در مقابل یخ زدگی نیز بسیار مقاوم هستند.

تحمل کنندگی انواع مختلف این لوله ها بسته به نوع مواد اولیه و ضخامت لوله ها است برای لوله های اصلی و نیمه اصلی و فرعی در بخش کشاورزی از لوله های پلی اتیلن آبیاری استفاده می شود.
همچنین در مواردی که به آبیاری تحت فشار احتیاج است از لوله های با ضخامت بیشتر و قدرت عبور آب بیشتر استفاده می شود اما در آبیاری های قطره ای که فشار آب کمتر است و از لوله های پلی اتیلن با قدرت پایین تری استفاده می گردد.

مرکز خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی

مرکز خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی

با توجه به استقبال خریداران از مرکز خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی این مجموعه افتخار دارد که با ارائه انواع مختلف این محصول با تنوع بالا و کیفیت بی نظیر انواع مختلفی از این محصول را به صورت مستقیم به متقاضیان عرضه کند و باعث جلب رضایت خریداران باشد.

این مرکز توانایی تولید این محصول را در متراژهای بالا داراست و می تواند علاوه بر فروش در بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز به فعالیت بپردازد با عرضه و توزیع محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای مختلف جهانی برای متقاضیان خرید این محصول راهی آسان را پیش پای شما عزیزان قرار داده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

خرید لوله پلی اتیلن درجه دو آبرسانی

لوله پلی اتیلن یکی از پر کاربرد ترین لوله های آبرسانی موجود می باشد که در تاسیسات شهری و خطوط انتقال آب بسیار کاربرد دارد برای خرید لوله پلی اتیلن درجه دو آبرسا

دیدگاهتان را بنویسید