آراد برندینگ
خانه / نوار تیپ / کارخانه نوار تیپ پی وی سی ارزان قیمت

کارخانه نوار تیپ پی وی سی ارزان قیمت

امروزه در بیشتر زمینهای کشاورزی با توجه به پیشرفت صنعت و کشاورزی از نوار تیپ پی وی سی استفاده می کنند: این محصول باعث راحت تر شدن کارها و همچنین صرفه جویی در مصرف آب شده است.می‌توان گفت با آمدن نوار تیپ پی وی سی، بازار صنعت کشاورزی از تحول زیادی برخوردار شده است.

کارخانه نوار تیپ پی وی سی ارزان قیمت

خصوصیات مهم نوار تیپ پی وی سی

خصوصیات مهم نوار تیپ پی وی سیاین نوار از کارایی زیادی برخوردار است که این روزها کار کشاورزان را به طرز قابل توجهی راحت و همچنین باعث افزایش بار زمین های زراعی و کشاورزی شده است.

با نصب این نوارها روی زمین های کشاورزی و زراعی شما دیگر می‌توانید زمین های کشاورزی خود را به روش قطره ای آبیاری کنید و از مصرف زیاد آب جلوگیری کنید.

چند نکته مهم را باید کشاورزان در هنگام نصب این نوارها بر روی  زمین‌های کشاورزی شان رعایت کنند.

۱٫ نباید ریشه ی گیاهانی که در اطراف این نوارها کاشته‌اید خشک بمانند، زیرا ریشه گیاه رشد کرده و برای پیدا کردن آب از شیارهای روی نوار وارد نوار می شود.

۲٫ نباید در مسیری که این نوارها را نصب می کنید اشیای تیز مانندی وجود داشته باشد چون باعث پاره شدن نوار می شود.

۳٫ توصیه می شود که در هنگام نصب این نوار بر روی زمین های کشاورزی آن را زیر خاک نصب کنید، تا ماندگاری بیشتری را داشته باشد، زیرا زمانی که روی خاک نوار را نصب کنید به دلیل تابش مستقیم نور خورشید که روزانه بر آن می تابد باعث می شود که زودتر خراب شود؛ شما می توانید تا ۱۰ سانتی متر نوار را زیر خاک نصب کنید.

۴٫ باید قبل از نصب نوار تمامی زمین شخم زده شده باشد و نیز زمین خالی از سنگ و کلوخ تیز و برنده باشد.

۵٫ باید در طول مسیر نصب این نوار از هرگونه ایجاد شکستگی پرهیز کنید و اگر این اتفاق افتاد هرچه زودتر رفع نقص کنید؛ زیرا باعث می شود که جریان آبدهی بسیار کند انجام شود.

تولید انواع نوار تیپ با ارزانترین قیمت

تولید انواع نوار تیپ با ارزانترین قیمتامروزه با پیشرفت صنعت، و همچنین افزایش تمایل کشاورزان به آبیاری قطره‌ای زمین‌های کشاورزی شان، تولید نوار تیپ پی وی سی و انواع آن افزایش یافته است؛ همچنین به دنبال این افزایش تولید قیمت نوار تیپ به مناسبترین شکل ممکن در بازار عرضه می گردد.

شما نیز می توانید این محصول بسیار کارآمد را با مناسبترین قیمت تهیه و برای افزایش محصولتان و همچنین آبیاری قطرهای زمین هایتان استفاده کنید.

همچنین باید بگوییم با استفاده از این نوار، هم کار خودتان را در انجام امورات کشاورزی آسان کرده‌اید و هم محصولی که برداشت خواهید کرد، بسیار با صرفه تر از قبل خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

قیمت نوار تیپ ۱۰ سانتی در شیراز

جهت ثبت سفارش نوار تیپ ۱۰ سانتی می‌توانید با شماره ای که در همین سایت قرار گرفته است تماس حاصل فرمایید تا به واحد فروش متصل شوید و ضمن برخورداری از آخرین ت

دیدگاهتان را بنویسید