آراد برندینگ
خانه / لوله پلی اتیلن / قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره آبیاری

قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره آبیاری

یکی از انواع لوله های پلی اتیلن آبیاری نوع تک جداره این محصول می باشد و همان طور که از نام آن مشخص است دیواره آن فقط از یک جداره ساخته شده است و همین مساله ویژگی های منحصر به فردی به این لوله می دهد.

انواع لوله پلی اتیلن تک جداره دارای قطرهای مختلفی هستند بنابراین از نظر قیمت هم با یکدیگر دارای تفاوت می باشند و خریداران عمده می توانند در ارتباط با فروشنده این لوله نسبت به اطلاع از قیمت روز این محصول و انواع مختلف آن آگاه شوند.

قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره آبیاری

مقایسه لوله پلی اتیلن تک جداره با دو جداره

مقایسه لوله پلی اتیلن تک جداره با دو جداره دو نوع لوله پلی اتیلن برای عبور سیالات از درون آنها وجود دارد که از نظر ساختاری با هم دارای تفاوت هایی هستند که باعث تمایز آنها از هم شده است و به همین دلیل این دو نوع لوله دارای کاربردهای کاملا متفاوتی هستند زیرا از نظر ضخامت و مقاومت داخلی و خارجی با هم تفاوت دارند.

لوله پلی اتیلن تک جداره آبیاری از لوله هایی است که در بخش داخلی آن مقاومت بسیار بالایی نسبت به فشار وجود دارد و می توان فشار بالایی را به راحتی تحمل کند و به همین خاطر از این محصول در شبکه آبرسانی و انتقال آب در زمین های کشاورزی استفاده می شود؛ این لوله مقاومت بسیار بالایی نسبت به فشار داخلی آب دارد و تحت تاثیر آن دچار ترک خوردگی یا شکستگی نمی شود.

لوله دوجداره در واقع حاصل قرار گرفتن دو لوله در داخل هم است به این شکل که بین دو لوله اتصال سراسری وجود دارد اما هدف از دو لایه بودن این لوله ایجاد مقاومت بالا در آن در برابر فشار داخلی نیست زیرا از این لوله در انتقال فاضلاب استفاده می شود و عملا فشار داخلی کمی به این لوله وارد می شود اما به دلیل مدفون شدن این لوله در زیر خاک، این لوله باید دارای مقاومت بالایی در برابر فشار خارجی باشد.

مرکز خرید لوله پلی اتیلن تک جداره

مرکز خرید لوله پلی اتیلن تک جداره مرکز خرید لوله پلی اتیلن اقدام به ارائه نوع تک جداره این لوله با قیمت مناسب کرده است و این لوله را در قطرها و طول های مختلف ارائه کرده تا خریداران عمده بتوانند برای سفارش خرید این لوله جهت استفاده یا صادرات به دیگر کشورها از آن استفاده کند به راحتی با این مرکز ارتباط برقرار کنند.

این مرکز خرید برای پخش و معرفی بهتر این لوله اقدام به راه اندازی همین وب سایت نموده و در بخش محصولات آن انواع مختلف این لوله تک جداره را با تصویر کامل و قیمت روز آنها به نمایش گذاشته تا خریداران بتواند به راحتی نسبت به ثبت سفارش لوله های مورد نظر خود اقدام نمایند.

خریداران می توانند از شماره تلفن درج شده در سایت نیز استفاده نموده و به این ترتیب با این مرکز و مسئول فروش آنها تماس برقرار کنند و خرید آن را انجام دهند تا سفارش لوله پلی اتیلن مذکور را اعلام کرده و آن را در اسرع وقت با بالاترین کیفیت لازم دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127416731

مطلب پیشنهادی

خرید لوله پلی اتیلن درجه دو آبرسانی

لوله پلی اتیلن یکی از پر کاربرد ترین لوله های آبرسانی موجود می باشد که در تاسیسات شهری و خطوط انتقال آب بسیار کاربرد دارد برای خرید لوله پلی اتیلن درجه دو آبرسا

دیدگاهتان را بنویسید