جستجو کردن

تولید لوله پلیکا برق ساختمان

خرید لوله pvc نسوز از شرکت های تولید کننده و نمایندگی های فروش و پخش امکان پذیر است. لوله پلیکا برق ساختمان در برخی شهر های ایران تولید می شود تا در بازار های ایرانی توزیع شوند.

این لوله ها در نمونه های متفاوت با قیمت مشخص شده‌ای که بر روی آن ها درج شده به فروش می رسند و در بازار ها پخش می شوند. امروزه پرکاربرد‌ترین لوله های موجود در بازار، لوله های پلاستیکی هستند که در هر زمینه‌ای کاربرد دارند .

تولید لوله پلیکا برق ساختمان

کاربرد لوله پلیکا

 

لوله های پلیکا که در واقع لوله های PVC هستند با رنگ بندی متفاوتی وارد معاملات می شوند. کارایی هر کدام از این لوله ها را می توان از روی رنگ خاصشان تشخیص داد. زیرا هر رنگی نشان دهنده مواد پایه در تولید است که برای کاربرد های گوناگون رنگشان نیز متفاوت می باشد.

در ادامه چند نمونه از انواع لوله های موجود در بازار را ذکر می کنیم:

 1. لوله پلیکا آبرسانی
 2. لوله پلیکا برق ساختمان
 3. لوله پلیکا گرانولی
 4. لوله پلیکا فاضلاب
 5. لوله پلیکا هواکشی

 

سایز بندی لوله پلیکا برق ساختمان

 

لوله های پلیکا براساس عوامل بی شمار متعددی دسته بندی می شود. این لوله ها علاوه بر این که بر اساس رنگ شناحته می شوند، سایز یا اندازه نیز یک فاکتور مهم در دسته بندی آنها محسوب می شود. لوله پلیکا برق ساختمان در اندازه های مختلف تولید می شود. افراد برق کار بهتر اطلاع دارند که کدام لوله را در کجا به کار ببرند.

در ادامه چند نمونه از این لوله ها را نام می بریم:

 • لوله های پلیکا برق ساختمان سایز 63
 •  سایز 90
 •  سایز 110
 •  سایز 125
 •  سایز 160

 

نمایندگی فروش لوله پلیکا برق ساختمان

 

با توجه به بازار فروش که لوله های پلیکا برق ساختمان در استان های سراسر کشور‌مان دارند، تولید کنندگان تدابیر بسیاری را برای فروش محصولات خود می اندیشند. یکی از راه های فروش آن ها در بازار، شهری است که در آن نمایندگی های فروش دارند.

این نمایندگی ها در اکثر شهر های ایران حضور دارند و حرف اول را در فروش می زنند. برای نمونه چند شهر را نام می بریم:

 • شهر کاشان
 • شهر بجنورد
 • شهر سبزوار
 • شهر نیشابور
 • شهر مشهد

تولید لوله پلیکا

 

تولید لوله پلیکا در کشور ما به طور عمده انجام می شود. زیرا این لوله ها در زمینه های زیادی کاربرد و استفاده دارند. لوله های پلیکا از بهترین جنس در دسترس مشتریان قرار می گیرند و لوله کش ها می توانند آن ها را هم به صورت رو کار و هم زیر کار استفاده کنند. لوله های پلیکا توسط برند های مختلفی وارد بازار های فروش می شوند.

لوله ها از جمله ابزارهایی هستند که از گذشته تا به امروز در زندگی بشر مورد استفاده قرار می گیرند. از این محصولات برای انتقال سیالات استفاده می شود و در انواع مختلف تولید و روانه بازار می شوند.

جنس انواع مختلف لوله با توجه به مواد به کار رفته در آن به صورت زیر است.

 • لوله های فلزی
 • لوله های پلیکا
 • لوله های پلی پروپیلی
 • لوله های پی وی سی
 • لوله های چدنی
 • لوله های آلومینیومی
 • لوله های پلیمری

 

آخرین قمیت لوله PVC نسوز در بازار

 

آخرین قمیت خرید لوله pvc نسوز در بازار چگونه است؟ برای آگاهی از آخرین قیمت خرید و فروش انواع لوله پلیکا و خرید لوله برق می توان به فضای مجازی یا فروشنده های سطح شهر مراجعه کرد. همچنین از نمایندگی های شرکت های تولید کننده لوله نیز می توانید کمک بگیرید.

خریدار لوله pvc نسوز می تواند به طور مستقیم از کارخانه های تولید لوله در کشور یا نمایندگی های فروش محصولات خود را خریداری نماید. این نوع خرید مزیت های زیادی برای خریداران دارد. به دلیل حذف واسطه ها در قیمت نهایی تأثیر زیادی به وجود آمده است. از این رو مشتریان می توانند با قیمت خیلی ارزان لوله را خریداری نمایند.

لوله های پلیکا در باور خیلی از مردم فقط برای عبور سیالات استفاده می شود اما از این لوله ها نه تنها برای عبور سیالات و مایعات بلکه در ساختمان سازی برای عبور سیم های برق نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله پلیکا برق ساختمانی بیشتر برای محافظت از سیم های برق و لوله های خرطومی که سیم ها از درون ان رد می شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه این محصولات را با توجه به قطر آنها دسته بندی می کنند.

آخرین قمیت لوله PVC نسوز در بازار

خرید لوله PVC نسوز نصف قیمت

 

خرید انواع لوله pvc نسوز با نصف قیمت بازار به چه صورت انجام می شود؟ گاهی کارخانه های تولید کننده لوله های پی وی سی در بازار به ازای خرید مداوم و یا حتی خرید از یک مقدار بیشتر برای جایزه و اشانتیون حاضر هستند به ازای نصف قیمت بازار لوله را در اختیار مشتری قرار دهند.

خرید لوعه سرد و خرید لوله فلزی و خرید لوله پروپیلن همراه خرید لوله پی وی سی همه در یک جا در بازارهایی که بازار لوله  pvc نسوز نامیده می شود امکان پذیر است.

تولید لوله پلاستیکی و کلا لوله ها برای کاربردهای مختلف از درجات کیفی کارخانه که مطابق با استاندارهایی که لوله قرار است مورد استفاده کاربردی قرار گیرد باید رد شود به عنوان مثال لوله هایی که برای ساختمان یا فاضلاب کشی استفاده می شوند با لوله هایی که برای کابل مخابرات و برق کشی و لوله های آب مناسب است با هم تفاوت عدیده دارند.

خط تولید در کارخانه ها بر این امر نظارت دارند که در هنگام تولید لوله برای چه مصرفی قرار است برسد و با توجه به آن میزان قدرت آن از نظر فشار وارد شده بر آن و یا میزان حرارتی که می تواند تحمل کند برای شکستن یا مقاومت آن در مقابل ضربه و… را مورد آزمایش قرار می دهند قبل از اینکه لوله تولید شود.

 

 

خرید لوله PVC نسوز نصف قیمت

مراحل تولید و ساخت لوله PVC نسوز

 

تولید و ساخت لوله pvc نسوز دارای مراحل مختلفی می باشد. از این رو برای آگاه شدن از این مراحل باید به مشاوران کارخانه های تولید کننده لوله که در این زمینه فعالیت دارند، مراجعه نمود. بنابراین می توانید قبل از خرید در جریان مراحل تولید قرار بگیرید.

فروش لوله pvc نسوز با قیمت مناسب از کارخانه های معتبر سمنان انجام می پذیرد. خرید لوله سمنان از کارخانه تولید لوله سمنان انجام می شود. همچنین لوله پروپلین و لوله برق سرد با قیمت مناسب نیز در این کارخانه به فروش می رسد.

قطر یا همان ضخامت لوله های پی‌وی‌سی بر حسب اینچ تعریف می شود. انواع باریک و کلفت و دهانه گشاد لوله هر کدام برای موارد خاصی کاربرد دارند. به طور مثال لوله های دهانه گشاد پی‌وی‌سی عموما برای کانال های فاضلاب در نظر گرفته می شود.

لوله های دهانه تنگ پی وی سی با ضخامت کم در ساختمان برای برق‌کشی تو کار مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل باید تا حد امکان با ظرافت ساخته شوند تا هم سیم از آن به خوبی رد شود و هم تحمل ضربه و خرابی را داشته باشد و نشکند.

 

جدید‌ترین طرح لوله PVC نسوز تولید شده در کشور

 

جدیدترین طرح لوله های pvc نسوز توسط کارخانه های مختلفی در کشور تولید می شوند. این کارخانه ها عبارتند از:

 • کارخانه لوله سمنان
 • کارخانه های تولید لوله اصفهان
 • کارخانه های تولید لوله در تهران

کارخانه های تولید کننده لوله در کشور به خصوص لوله های پی‌وی‌سی از آخرین تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنند. همچنین با کمک افراد باتجربه که در این زمینه تجارب کافی دارند، هر روز سعی بر این دارند که لوله های متنوع با طرح های جدید تولید کنند. در نتیجه بازار داخلی و خارجی را از رقیبان بربایند.

 

لوله pvc که به صورت نسوز تولید می شوند. این محصولات با طرح های جدید و به روز توسط افراد متخصص در این زمینه که در کارخانه فعالیت دارند، تولید می شوند. از این رو این امکان را برای شرکت های تولیدی فراهم شده است که در زمینه صادرات لوله pvc نسوز در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند. همچنین این کشورها لوله صادراتی را از این مراکز تهیه نمایند.

 

کشور های تولید کننده لوله PVC نسوز در جهان

 

ایران به عنوان یکی از کشورهای تولید کننده لوله در جهان شناخته می شود. همچنین با تولید لوله pvc نسوز در طرح های جدید و مناسب توانسته است یک قیمت از بازار لوله صادراتی را به خود اختصاص دهد.

یکی از کاربردهای لوله پی‌وی‌سی در صنعت برق می باشد. از لوله پی‌وی‌سی برق به عنوان یک محافظ برای لوله های خرطومی استفاده می شود.

قیمت لوله برق کشی شامل دو قسمت عمده به شرح زیر است که هر کدام از این قسمت ها کاربردی دارد:

 • قیمت لوله برق کشی پی‌وی‌سی که به عنوان محافظ برای لوله های خرطومی است.
 • قیمت لوله خرطومی که برای عبور سیم برق به کار گرفته می شوند.

 

کشور های تولید کننده لوله PVC نسوز در جهان

 

بازرگانی فروش انواع لوله PVC

 

شرکت های بازرگانی که در زمینه فروش انواع مختلف لوله در شهرهای مختلف ایران فعالیت دارند، انواع متفاوت از لوله را دارا می باشند. این لوله ها عبارتند از:

 • لوله های pvc
 • لوله های پلیکا
 • لوله های خرطومی

اصفهان یکی از قطب های اصلی تولید کننده لوله در کشور به حساب می آید که دارای کارخانه های متنوع در زمینه تولید می باشد. قیمت لوله اصفهان نسبت به دیگر شهرها مناسب‌تر است.

مزیت قابل توجه شرکت های بازرگانی این است که مثل یک بازار برای محصول مورد نظر عمل می کنند. ازاین رو وقتی وارد این بازار شویم با انواع مختلف لوله با مارک ها و مدل های زیاد و متنوع در طرح و سایز بندی های مختلف مواجه می شویم. بنابراین انتخاب کالا و خرید برای ما راحت‌تر می شود.

بازرگانی فروش انواع لوله PVC

خرید لوله PVC نسوز به قیمت ارزان

 

لوله های  پولیکا  که به آن لوله pvc نیز گفته می شود، دارای قیمت های مختلفی می باشد. این از ارزان تا گران. خرید آن در کارخانه های تولید لوله پی‌وی‌سی‌ نیوز امکان‌پذیر است.

در ساخت لوله های پی‌وی‌سی از مواد پلاستیکی استفاده می شود. بنابراین با توجه به کیفیت مواد پلاستیکی به کار رفته در آن، دارای قیمت های متفاوتی است.

لوله های پی وی سی اگر از مواد درجه یک پلاستیکی تهیه شده باشند، نسبت به زمانی که از مواد درجه دو تشکیل شده باشند، دارای قیمت گرانتری هستند. هر کدام از این لوله ها با درجات کیفی متفاوت متناسب با عملکرد آن مورد مصرفقرار می گیرد.

 

خرید لوله PVC نسوز به قیمت ارزان

 

تامین کننده لوله PVC در کشور

 

تامین کننده های لوله pvc در کشور کارخانه های تولید کننده لوله های پی‌وی‌سی، نمایندگی های فروش انواع لوله، شرکت های بازرگانی فعال در زمینه لوله هستند.

لوله‌ی پی‌وی‌سی یا همان لوله پولیکا، بنا به کاربرد آن در هر قسمت کارخانه دارای ضخامت های گوناگونی است. از این رو به چند نمونه پر‌کاربرد که از لوله پی‌وی‌سی استفاده می کنند اشاره می کنیم .

به طور خلاصه مکان هایی که از لوله پی‌وی‌سی استفاده می کنند، شامل مکان های زیر هستند.

 1. لوله پی وی سی که مخصوص آبرسانی است و به دو صورت لوله آبیاری قطره ای و لوله آبیاری زیرزمینی تولید می شود.

2. لوله پی وی سی که برای برق کشی ساختمان مورد کار قرار می گیرد و به عنوان محافظ برای لوله های دیگر عمل می کند.

3. لوله های پی وی سی هواکش که برای خروج هوا مورد استفاده در سیستم تهویه قرار می گیرد.

4. لوله پی وی سی فاضلاب که آب جنس مواد اولیه پلاستیکی فشرده و محکم که دارای قطر دهانه بزرگ و ضخامت زیاد است و برای فاضلاب کشی استفاده می شود.

 

تامین کننده لوله PVC در کشور

 

عرضه مستقیم لوله PVC در سراسر کشور

 

عرضه مستقیم لوله پی وی سی در کشور به چه صورت انجام می شود؟ کارخانه های تولید کننده لوله در سراسر کشور به عنوان مراکز اصلی در زمینه پخش لوله pvc شناخته می شوند.

برای خرید لوله پی وی سی می توانید به نمایندگی های کارخانه های مجاز در امر فروش لوله پلیکا که انواع مختلف برند کارخانه معروف را دارند مراجعه نمایید.

نمایندگان فروش لوله پلیکا با در اختیار قرار دادن کاتالوگ محصولات مشتریان و خریداران را قبل از خرید به نکاتی که در مورد خرید باید به آن توجه شود آگاه می کنند.

هنگام خرید لوله پلیکا و یا سایر انواع لوله ها از لوله های فلزی، چدنی، پلیمری و…. یکی از راه هایی که منجر می شود خرید با اطمینان بیشتری کنید این است که آن لوله برگه خدمات پس از فروش که همان برگه ضمانت نامه است را دارد.

برگه ضمانت نامه برای اجناس و مخصوصا برای لوله های پس وی سی در حکم یک تعهد کیفی محصول مورد نظر است. بنابراین برگه ضمانت نشان می دهد که آن محصول از مواد درجه یک ساخته شده‌است و در صورت مغایرت ضمانت مرجوع وجود دارد.

 

عرضه مستقیم لوله PVC در سراسر کشور

 

توزیع و پخش لوله PVC نسوز در ایران

 

لوله های pvc یا همان لوله های پولیکا دارای انواع مختلف هستند. این محصولات در ایران توسط شرکت های بازرگانی و نمایندگی های فروش و کارخانه های تولید لوله پی‌وی‌سی توزیع و پخش می شوند.

لوله پی‌وی‌سی که در بازار یافت می شود و مورد معامله اقشار جامعه قرار می گیرد در رنگ بندی های مختلف تولید می شود. هر کدام از این رنگ بندی ها کاربرد گوناگون دارند.از این رو یکی از گزینه هایی که نوع کاربرد لوله های پی وی سی را مشخص می کند، همین رنگ بندی ها می باشد.

اگر در هنگام خرید انواع مختلف لوله پلیکا یا لوله پی‌وی‌سی اطلاعات کافی در اختیار نداشته باشید به راحتی جنس تقلبی بازار در اختیار شما قرار می گیرد. برای اینکه قبل از خرید لوله های پلاستیکی از کیفیت آن مطمئن باشید گزینه هایی وجود دارد. بنابراین با جمع آوری آن ها می توانید جنس مورد نظر خود را با کیفیت بالا تهیه نمایید.

گزینه هایی که ما را در هنگام خرید لوله های پی‌وی‌سی می تواند کمک کنند به صورت زیر هستند.

 • در هنگام خرید لوله به استانداردهای نوشته شده بر روی لوله دقت کنید. اگر لوله ها این استانداردها را داشته باشند خیال شما از باب خرید تا حدودی می تواند راحت شود.
 • نام کارخانه تولید لوله می تواند به شما این اطمینان را دهد که خرید مطمئن‌تری داشته باشید.
 • کد تولید
 • تاریخ تولید
 • مواد اولیه برای ساخت لوله برای خرید مهم است.

 

توزیع و پخش لوله PVC نسوز در ایران

 

صادرات لوله PVC برق به ترکیه

صادرات لوله pvc برق به ترکیه چگونه انجام می شود؟ صادرات لوله پی‌وی‌سی از مرز زمینی انجام می شود. ایران به عنوان یکی از صادرکنندگان لوله در جهان شناخته می شود.

صادرات لوله پی‌وی‌سی به کشورهای همسایه از سه مسیر زمینی، هوایی، دریایی انجام می شود. کشور ترکیه به دلیل داشتن مرز زمینی مشترک با کشور ایران از این طریق صادرات انجام می دهد.

امروزه متخصصان در زمینه تولید لوله های پلیکا تلاش می کنند تا با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، آخرین طرح در زمینه لوله را پیاده سازی کنند. از این رو میتوانند در زمینه صادرت این محصول از دیگر رقبا عقب نمانند.

 

صادرات لوله PVC برق به ترکیه

 

ارزان‌ترین برند لوله PVC نسوز  در ایران

 

برندهای لوله pvc نسوز در ایران متعددند. دراین میان برندهای مختلف هستند که تولید لوله پی‌وی‌سی را انجام می دهند. این شرکت ها لوله پلیکا را با ارزانترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

در هنگام خرید لوله پلیکا این نکته شایان توجه است که ممکن است قیمت ارزان لوله متأثر از کیفیت نامطلوب آن باشد. لذا تناسب کیفیت و قیمت را می بایست درنظر داشت .

در تولید انواع مختلف لوله های پلاستیکی به هیچ عنوان نباید قیمت لوله از قیمت مواد اولیه کمتر باشد. لوله های پی‌وی‌سی هم از این قاعده مستثنی نیستند. در مواردی که قیمت لوله پائین‌تر از مواد اولیه باشد نشان دهنده این است که در ساخت آن به جای مواد درجه یک از مواد درجه دو استفاده شده است. بنابراین یک تقلب محسوب می شود.

 

ارزان ترین برند لوله PVC نسوز  در ایران

تماس با ما