جستجو کردن

شرکت نوار تیپ پلاک دار ایرانی

خرید نوار تیپ پلاک دار ایرانی به صورت مستقیم از شرکت ایرانی معتبر انجام می شود به عبارت دیگر شما این توزیع را مستقیما از کارخانه دریافت می کنید و هزینه بسیار کاهش یافته تری را می پردازید. هزینه ای که برای شما ایجاد می شود هزینه ی کارخانه ای آن می‌باشد که بسیار مقرون به صرفه تر از سطح بازار است.

شرکت نوار تیپ پلاک دار ایرانی

معرفی انواع نوار تیپ پلاک دار ایرانی

معرفی انواع نوار تیپ پلاک دار ایرانی نوار پلاک دار ایرانی بر حسب فاصله بین پلاکها به ۴ نوع تقسیم می شوند: نوار پلاک دار: ۱۰-۱۵-۲۰-۳۰ سانتی متر ۴ نوع نوار هستند که در کارخانه های تولید کننده ایرانی تولید می شوند.

تولید مستقیم نوار تیپ با بهترین مواد اولیه

تولید مستقیم نوار تیپ با بهترین مواد اولیه قیمت تولید نوار تیپ به صورت مستقیم به عوامل زیادی بستگی دارد عواملی همچون نوسانات بازار می‌تواند موجب بالا، پایین رفتن قیمت این انواع نوار تیپ شود جهت اطلاع یافتن از آخرین تغییرات قیمت انواع نوار تیپ می توانند با شماره ای که در همین سایت قرار می‌گیرد، تماس حاصل فرمایید تا به واحد فروش متصل شوید و از آخرین تغییرات قیمت این نوار تیپ اطلاع یابید.

این نوار تیپ در صورتی که به صورت عمده فروشی عرضه شود قیمت بسیار ارزان تر را به همراه خواهد داشت قیمت عمده‌ فروشی همان قیمتی است که ما به مراکز خرید و عرضه کننده می فروشیم یعنی شما با این خرید قیمت یک مشتری معمولی را نمی‌دهد و قیمت یک عمده فروشی را پرداخت می کنید.

همچنین این قیمت، قیمت کارخانه ای می باشد در نرخ کارخانه‌ای شما قیمت مستقیم آن را می‌پردازید به عبارت دیگر قیمت‌های واسطه مانند هزینه نگهداری از این نوار تیپ، هزینه نقل و انتقالات اضافه به مکان های متعدد و هزینه‌های از این قبیل را پرداخت نمی‌کنید و فقط قیمت کارخانه ای آن را می پردازید.

همچنین در مرکز فروش ما تخفیف های ویژه در نظر گرفته شده است که موجب شده است این قیمت از قیمت اصل خود نیز ارزان تر شود و این یعنی یک خرید بسیار سودمند و ارزشمند برای شما.

ارزش این کالا بسیار بالاتر از قیمت خود آن می باشد به عبارت دیگر کیفیت و جنسی که این نوار تیپ دارد باید شما را مشمول قیمت بیشتر کند ولی ما قیمت را در سطح پایین نگه داشته ایم و قیمت کمتر از ارزش خود آن را برای شما در نظر گرفته ایم.

قیمت این نوار تیپ در سطح بازار، قیمت معمولی می باشد و شما مشمول هزینه‌های اضافی شده در بالا می شوید ولی در صورتی که از مرکز خرید ما دریافت کنید این خرید شامل هزینه عمده فروشی و هزینه کارخانه به صورت هر دو می شود و همچنین به دلیل تخفیف های ذکر شده در بالا این خرید برای شما بسیار به صرفه تر و مناسب تر از خرید در سطح بازار است.

تماس با ما