جستجو کردن

فروشگاه مرکزی زانو ماده پلی اتیلن

یکی از اتصالات پلی اتیلن که اهمیت کاربردی بسیاری را به خود اختصاص داده و برای انواع لوله پلی اتیلن مورد توجه و استفاده قرار گرفته، زانو ماده پلی اتیلن می باشد. در واقع زمانی که می خواهند مسیر لوله پلی اتیلن را تغییر دهند، به سراغ زانو رفته و به نوعی نقش اتصالی را هم بر عهده دارد. اکنون برای سفارش عمده زانو پلی اتیلن باکیفیت و مطمئن، تنها راهی که باید در پیش بگیرید، مراجعه به فروشگاه زانو پلی اتیلن یعنی مرکز تخصصی این محصول خواهد بود.

فروشگاه مرکزی زانو ماده پلی اتیلن

کاربرد زانو ماده پلی اتیلن چیست؟

کاربرد زانو ماده پلی اتیلن چیست؟ زانو ماده پلی اتیلن را می توان یکی از کاربردی ترین و مهمترین اتصالات موجود معرفی کرد که هم برای وصل کردن انواع لوله پلی اتیلن مورد استفاده و اهمیت قرار گرفته و هم زمانی که بحث تغییر مسیر این لوله ها در میان باشد، نقش و کارکرد اصلی زانو مشخص خواهد شد.
در واقع زمانی که می خواهند لوله های پلی اتیلن را به انواع اتصالات رزوه ای نر و همینطور شیرآلات وصل نمایند، به سراغ زانو پلی اتیلن ماده رفته و از آن مدد می جویند.

اکنون که با کاربرد زانو آشنا شدید، بهتر است کمی هم در خصوص ویژگی های و مشخصات کلی این محصول، اطلاعات کسب کنید که در قسمت زیر آمده اند:

 1. این محصول از قابلیت های ویژه ای همچون تحمل فشار خیلی زیاد برخوردار بوده و حتی فشار 10 اتمسفر هم در آن تاثیر منفی ای به جا نخواهد گذاشت.
 2. اجزای مختلف این محصول از جمله سرپیچ و بدنه از جنس پلی پروپیلن کوپلیمر می باشند.
 3. از اورینگ لاستیکی نیز برخوردار بوده و از ویژگی های بسیار ممتازی همچون باز و بسته شدن سریع نیز بهره برده اند.
 4. مقاومت کششی زانوهای پلی اتیلن نیز در سطح مطلوبی قرار داشته و آب بندی مطمئنی را نیز انجام می دهند.
 5. متشکل از سایزهای مختلف نظیر 1/2 اینچ تا 5 اینچ هستند.
 6. عواملی مثل ضربه، فشار، رطوبت، نور خورشید و … تاثیری در آنها نخواهند داشت.
 7. هنگام وصل و راه اندازی کردن آنها نیاز به نوار تفلون و چسب هم نخواهد بود.

ارائه کننده برتر زانو ماده پلی اتیلن

ارائه کننده برتر زانو ماده پلی اتیلن ارائه زانو پلی اتیلن ماده درجه یک و باکیفیت تنها به دست ارائه کنندگان برتر این محصول میسر گشته و با شناسایی و مراجعه به آنهاست که می توانید بهترین نتایج از خرید را کسب نمایید.
لازم به ذکر است یکی از بزرگترین و مطرح ترین مراکز عرضه کننده زانو پلی اتیلن که همان محصولاتی را در اختیارتان قرار خواهد داد که انتظارش را داشتید، مرکز فوق می باشد که می توانید از طریق آن محصولات متعلق به بهترین برندهای سازنده را مشاهده کرده و انتخاب نمایید، محصولاتی که با این ویژگی های کلی به شما تقدیم خواهند شد:

 • انواع زانو ماده پلی اتیلن استاندارد
 • زانوهای مقاوم
 • همراه با عمر کارکردی بالا
 • دارای مناسب ترین سطح قیمت نسبت به محصولات دیگر
تماس با ما