جستجو کردن

قیمت لوله چهار اینچ جوشی اهواز

قیمت لوله چهار اینچ جوشی در بازار ایران با توجه به قیمت ارز نوسانات زیادی خواهد داشت. علاوه بر تاثیر ارز بر روی قیمت لوله پلی اتیلن، ویژگی ها و کیفیت این محصول نیز کاملا تاثیر گذار خواهد بود. گفتنی است که درجه بندی کیفی لوله پلی اتیلن، با بازار فروش و تقاضای آن رابطه مستقیم دارد و بحران های اقتصادی نیز در قیمت گذاری لوله پلی اتیلن بی تاثیر نخواهد بود.

این بحران ها گاهی باعث ایجاد بازار های سیاه لوله پلی اتیلن شده و در افزایش قیمت نجومی آن تاثیر زیادی خواهد داشت.

لوله های پلی اتیلن، مطابق جداول استاندارد، بر اساس وزن، تولید میشوند. وزن این لوله ها متغیر است. به عنوان مثال، لوله پلی اتیلن چهار اینچ، مطابق کیلوگرم، قیمت بندی میشود. لوله پلی اتیلن چهار اینچی، قیمتهای مختلفی دارد.

قیمت لوله چهار اینچ جوشی اهواز

مشخصات فنی انواع لوله جوشی

مشخصات فنی انواع لوله جوشی بهترین نوع لوله پلی اتیلن عبارت اند از لوله هایی که قابلیت بازیافت و شست و شو را داشته باشند. این لوله ها کارایی بالایی در مصرف خواهند داشت و طول عمر بالایی داشته و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند؛ بهترین مواد اولیه های تولید شده در لوله باید از چنان کیفیتی برخوردار باشند که محصولات نهایی تمامی مشتریان را برای خرید ترغیب کرده و در این بازار رقابتی بتوانند سود بالایی کسب کنند.

بسیاری از برند های تولید کننده لوله پلی اتیلن برای تولیدات خود طرح های زیادی را ارائه داده اند که مهم ترین آنها بسته بندی بهتر محصولات است. محصولات لوله پلی اتیلن در ایران با بهترین نوع مواد اولیه تولید شده و به کشور های خاورمیانه صادر خواهند شد.

محبوبیت محصولات لوله پلی اتیلن ایران در تمامی کشور های آسیایی بالا است، و سهولت در استفاده آن یکی از معیار های مهم در انتخاب آن خواهد بود. بهتر است برای خرید این محصولات لوله پلی اتیلن به فروشگاه های سطح شهر بروید و از تنوع بالایی آن خریدی متناسب با نیاز خود را داشته باشید.

لوله های جوشی، دارای مشخصه های فنی متعددی هستند. این لوله ها، به منظور انتقال مواد مایع بکار برده میشوند. ضخامت این لوله ها متفاوت بوده و درز این لوله ها، جوشکاری شده است، به همین علت، به این نام معروفند. لوله های جوشی یا لوله درزدار، سبک وزن بوده و در عین حال، مقاوم هستند، نکته ی آخر اینکه، در ساخت این لوله های جوشی، از ورقه های فولادی استفاده شده که این ورقه های فولادی، باید دارای ترکیبات شیمیایی خاصی باشند.

بازار خرید لوله چهار اینچ جوشی

بازار خرید لوله چهار اینچ جوشی خرید لوله چهار اینچ به صورت عمده از طریق نمایندگی های کارخانه انجام می شود. این نمایندگی ها در تمام شهرستان های ایران مشغول فعالیت میباشند و لوله پلی اتیلن ساخت کارخانه های مختلف را به مشتری عرضه می کنند؛ عرضه لوله پلی اتیلن از طریق سایت ها و یا نمایندگی ها به صورت جزئی و یا عمده ای انجام می شود، سفارش لوله پلی اتیلن از طریق مراجعه به کارخانه و یا از طریق مراجعه به سایت کارخانه انجام می شود.

سفارش عمده ای هم برای فروشنده و هم برای خریدار به صرفه است. قیمت لوله جوشی اهواز در این سایت ها مناسب تر و ارزان تر از خرید آزاد آن است. این سایت ها لوله پلی اتیلن را به صورت تخفیفی به مشتری عرضه می کنند. شما می توانید با ما تماس بگیرید و سوال خود را در مورد این محصول بپرسید

لوله های چهار اینچ جوشی، به دلیل کاربرد زیادی که دارند، بسیار مورد استفاده بوده و خریداران، در صدد هستند که بتوانند لوله های جوشی را با قیمتی مناسب تهیه کنند، لذا، جهت خرید این محصول، مشتریان میتوانند به شکل عمده، با نمایندگیهای کارخانه های تولیدی این محصول در تماس بوده و آنرا به دو شکل جزئی و یا عمده خریداری کنند.

ویژگی های لوله چهار اینچ جوشی

ویژگی های لوله چهار اینچ جوشی

بحث اتصالات در لوله کشی، از مهمترین مسائل در لوله کشی، و انتقال آب در مسافت های طولانی می باشد. به همین دلیل، جهت ربط دادن لوله ها به همدیگر، نیاز به اتصالات جوشی است، اتصالات دارای اندازه های مختلفی می باشند و در مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند، اتصالات در پروژه های متعددی همچون، آب رسانی به نقاط مختلف، اعم از کشاورزی، آب آشامیدنی و همچنین انتقال مایعاتی همچون انتقال فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد که بسته به استانداردهای مشخص و تعیین شده نوع اتصال جوشی در هر پروژه، تا حدودی متفاوت میباشد، مزایای سفارش لوله جوشی و خرید لوله جوشی عبارت است از:

 • نگهداری انرژی: لوله های جوشی، قابلیت انتقال دما و حرارت را داشته، و از هدر رفتن آن، به طرز چشمگیری جلوگیری میکنند

 • نداشتن هر گونه مواد سمی: در ساخت اتصالات لوله های جوشی، از هیچ گونه ماده سمی و فلزات سنگین استفاده نشده است. شایان ذکر است که این نوع اتصالات از بی خطرترین انواع اتصالات جوشی می باشند
 • پایین اوردن میزان آلودگی آلودگی صوتی تا حد امکان : لوله های جوشی، عایق هستند به همین علت، از انتقال دادن صدا به بیرون جلوگیری کرده و نیز مانع از ایجاد سر و صدا در اثر انتقال مایع میشوند.
 • پایین اوردن میزان آلودگی آلودگی صوتی تا حد امکان : لوله های جوشی، عایق هستند به همین علت، از انتقال دادن صدا به بیرون جلوگیری کرده و نیز مانع از ایجاد سر و صدا در اثر انتقال مایع میشوند.
 • مقاوم بودن در برابر هر گونه مواد شیمیایی: مقاومت این اتصالات جوشی، بسیار بالا میباشد، به گونه ای که در برابر هر نوع ماده شیمیایی، مواد اسیدی، از خود مقاومت نشان میدهند
 • نصب آسان با کم ترین هزینه: به دلیل پایین بودن قیمت مواد اولیه ی بکار برده شده در آنها، استفاده از این نوع اتصالات، میزان هزینه نصب را به حداقل میرسانند
 • توانایی شارژ شدن بالا: این اتصالات، به دلیل داشتن دیواره های صاف و صیقلی، کمترین میزان اصطحکاک را بوجود می آورند که در نتیجه ی این امر، مایع داخل آن، با سرعت هرچه بیشتر به سمت بالا انتقال پیدا می کند
 • داشتن عمری طولانی: یک علت استفاده از مواد پلی اتیلن، این است که این مواد، ماندگاری بالایی داشته و از عمر بسیار طولانی بدون کوچکترین آسیب دیدگی، در طول زمان برخوردار میباشند
 • مقاوم بودن: همانطور که گفته شد، این مواد پلی اتیلن، در برابر هر گونه صدمات مکانیکی، فشارهای داخلی، خارجی, از قدرت استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند.
 • آب بندی بالا: لوله ها و اتصالات جوشی، از آب بندی بسیار بالایی برخوردار هستند، از این رو، از هدر رفتن آب جلوگیری می کنند‌
 • مقاوم بودن در برابر هرگونه تنش های محیطی: این لوله ها و اتصالات جوشی، به دلیل استحکام بالایی که دارند، در برابر انواع تنش و ارتعاشات محیطی از جمله زلزله، گسل و غیره، از انعطاف پذیری بالا و نیز مقاومت بسیار زیادی برخوردار هستند، قابل بازیافت شدن: مواد پلی اتیلن به راحتی قابل بازیافت هستند، از این رو هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند.

بررسی انواع لوله جوشی

بررسی انواع لوله جوشی

اتصالات از نظر ظاهر و اندازه های مختلف، تفاوت هایی دارند که این تفاوتها عبارتند از:

 • سه راه
 • چهار راه
 • فلنچ
 • زانو
 • تبدیل چند پله ای
 • تبدیل تک پله ای

این مجموعه در تلاش است با استفاده از پرسنل مجرب، بهره گرفتن از دانش روز دنیا، استفاده از مواد مرغوب جهت تولید انواع لوله های جوشی با کیفیت اقدام نماید، از جمله اهداف این مجموعه تقویت کمیت و کیفیت محصولات، در جهت ارتقا بازار داخلی و نیز فعالیت در عرصه ی فروش لوله جوشی و صادرات محصولات می باشد، این مجموعه، سعی میکند تا با عنوان فروشنده لوله جوشی، بهترین محصول را در اختیار مشتریان قرار دهد. ارائه خدمات به مشتریان از جمله اهداف اصلی این مجموعه می باشد. و تمامی تلاش های کادر این مجموعه جهت ایجاد تجربه خریدی خوب در ذهن مشتریان عزیز، رضایت هرچه بیشتر آنها میباشد.

تماس با ما