جستجو کردن

خرید عمده دریچه چدنی فاضلاب

استفاده از دریچه چدنی فاضلاب در نقاط مختلف شهری و روستایی، از جمله روش های اصلی برای دستیابی به زیرساخت های گوناگون مانند شبکه های آبرسانی، شبکه های مخابراتی، فاضلاب های زیرزمینی شهری و موارد دیگری از این دست به شمار می آید. خرید عمده دریچه چدنی فاضلاب از طریق شرکت ارائه‌ دهنده مرکزی، امکان دستیابی به مدل های متنوع این محصول را با قیمتی استثنایی و کیفیتی تضمین شده برای مصرف کنندگان فراهم می‌ آورد.

خرید عمده دریچه چدنی فاضلاب

مزیت‌های قابل توجه دریچه منهول چدنی کامپوزیتی

مزیت‌های قابل توجه دریچه منهول چدنی کامپوزیتی دریچه های منهول چدنی کامپوزیتی، در اشکال مختلف و با اطلاعات ساختاری گوناگون تولید می شود، تا امکان استفاده از آنها در شرایط جغرافیایی گوناگون وجود داشته باشد.
اما اگر بخواهیم مزیت های قابل توجه این گونه از دریچه ها را مورد بررسی قرار دهیم، باید به برخی از ویژگی ها مانند موارد زیر اشاره کرد.

 • قابلیت نصب آسان: دریچه های منهول چدنی از قابلیت نصب آسان در محیط های گوناگون برخوردار هستند. چرا که میتوان آنها را با استفاده از ابزار بسیار ساده ای مانند پیچ و مهره، ابزارهای تثبیت کننده و موارد دیگری مانند آن در محل مورد نظر خود به راحتی نصب نمود.
 • تحمل فشار و بار عبوری: انواع متفاوت دریچه منهول چدنی کامپوزیتی، به گونه ای طراحی شده اند که امکان تحمل فشار و ضربات روزانه را به خوبی دارا باشند. به همین واسطه نیز می توان این مدل از دریچه ها را در محیط هایی که محل عبور و مرور اتومبیل ها، افراد پیاده و مواردی مانند آن می باشد مورد استفاده قرار داد.
 • مقاومت در مقابله تغییرات دمایی: با توجه به اینکه دریچه های چدنی کامپوزیتی در محیط های باز و سر بسته نصب می‌ شوند؛ قابلیت تحمل تغییرات دمایی، یکی از ویژگی‌ های اساسی این نوع از محصولات به حساب خواهد آمد.
  چرا که بعد از نصب این نوع از دریچه ها می توان نسبت به استفاده از آنها در فصول مختلف سال مانند: زمستان و تابستان اقدام نمود.

نکات کلیدی در انتخاب دریچه منهول چدن داکتیل

انتخاب دریچه منهول چدن داکتیل با توجه به برخی از نکات ویژه این محصول و همچنین دارا بودن امکانات خاص در در محصول انتخابی، می تواند کمک شایانی به استفاده طولانی‌ مدت این محصول نماید. از جمله نکات کلیدی در انتخاب درجه منقول می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • سایز بندی مناسب: انواع متفاوت دریچه منهول معمولاً در سایز بندی های استاندارد تولید می‌ شود که از دید استفاده کنندگان مختلف آن، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
  بنابراین باید توجه داشت که نوع دریچه انتخابی و سایز آن باید متناسب با محل نصب و نوع نیاز استفاده کنندگان باشد. چراکه معمولاً، سایز این نوع از دریچه ها در کارایی و بهره‌ وری طولانی مدت آن تاثیر مستقیم خواهد داشت.
 • جنس دریچه منهول: شرکت های تولید کننده انواع دریچه منهول معمولا این نوع از محصولات را با استفاده از مواد اولیه بسیار متنوعی تولید می نماید. چرا که معمولاً در محیط هایی که از امنیت بالاتری برخوردار می باشد و همچنین مقدار فشار ورودی به دریچه مقدار کمتری را به خود اختصاص می‌ دهد، می توان نسبت به استفاده از دریچه های با ساختار ساده تر نیز اقدام نمود.
  اما در محیط‌ های شهری گوناگون مانند دریچه های فاضلاب، می‌ بایست از محصولاتی با ساختار تراکمی بالا و مقاومت مناسب در مقابل فشار و تهدید کنندگان محیطی استفاده کرد.
 • پوشش رنگ مناسب: عامل دیگری که در هنگام انتخاب انواع دریچه منهول چدنی مد نظر قرار می‌ گیرد، پوشش رنگ مناسب در سطوح بیرونی و درونی این محصول است.
  باید توجه داشت که دریچه های منهول به صورت طولانی مدت و در محیط های گوناگون با شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متنوع قرار می‌ گیرند؛ به همین واسطه نیز پوشش رنگ مناسب در سطوح بیرونی و درونی آنها می تواند به عنوان یک لایه محافظتی قوی عملکرد و کیفیت و کارایی آنها را در حد قابل توجهی بالاتر ببرد.
 • خاصیت ضد ضربه: برخی از شرکت‌ های تولید کننده دریچه منهول فاضلاب، با قرار دادن یک لایه پلاستیک ضد ضربه، در قسمت خاصی از دریچه، امکان ضد ضربه بودن آن و تولید مقدار صدای کمتر را در این محصول فراهم می آورد.
  به همین واسطه نیز می توان گفت: این از دریچه ها در مقابل عبور افراد، اتومبیل، لرزش های سطحی و مواری مشابه آن، میزان صدای بسیار ناچیزی را از خود تولید می کنند.

شاخصه‌های بارز دریچه چدنی سایز 60

شاخصه‌های بارز دریچه چدنی سایز 60 به برخی از شاخصه های بارز دریچه چدنی سایز 60، این محصول را در مقایسه با سایر انواع دریچه ها را می‌ توان به عنوان اصلی ترین شاخصه های مورد توجه در هنگام بررسی این محصول به حساب آورد.

 • سایز بندی استاندارد: دریچه چدنی سایز 60 دارای سایز بندی استاندارد می باشد که امکان استفاده از آن را در محیط های گوناگون فراهم می آورد. باید توجه داشت که این نوع از سایز بندی امکان جایگزینی با مدل های قبلی این محصول را برای استفاده کنندگان دریچه منهول نیز فراهم می کند.
 • مقاومت و دوام بالا: استفاده از فلز چدن، در ساختار دریچه چدنی، این محصول را به یکی از مقاوم ترین و متناسب ترین محصولات در حوزه انواع دریچه ها تبدیل کرده است.
  باید گفت: به کارگیری دریچه چدنی سایز ۶۰، در محیط های پر رفت و آمد و شرایط محیطی با فشار زیاد نیز برای استفاده کنندگان آن میسر می باشد.
 • قابلیت استفاده گسترده: موارد بسیار گسترده‌ ای از استفاده دریچه چدنی را در جامعه امروز می توان مشاهده نمود. از جمله آنکه شرکت توانیر برای دریچه انتقال نیروی برق از طریق کانال های زمینی، اقدام به استفاده از این محصول در قسمت های خروجی و ورودی کانال های خود میکند.
  همچنین برای دریچه فاضلاب و کانال های رادیویی نیز می توان دریچه چدن ۶۰ سانتی را مورد مصرف قرار داد.
 • دارا بودن دریچه های هواکش: شرکت طراحی و تولید انواع دریچه منهول، با قرار دادن قسمتهای هواکش بر روی سطوح این محصول، امکان عبور و مرور هوا را در فصول مختلف سال و عدم تجمع گازهای مازاد را در قسمت زیرین آن به راحتی فراهم آورده است.
  و به همین واسطه نیز در شرایطی که احتمال وجود هرگونه گاز اضافی و خطرناک پیش‌ بینی می‌ شود، به کارگیری این نوع از دریچه ها به عنوان یک امر ضروری شناخته می شود.

5 ویژگی مهم دریچه منهول قفل دار

خوشبختانه در سال‌ های اخیر برخی از دریچه های منهول مانند دریچه قفل دار برای ایجاد ضریب امنیت بالا در هنگام استفاده از طرف شرکت تولید کننده آماده سازی و روانی بازار شده اند. این محصولات به دلیل دارا بودن ویژگی های مانند موارد زیر می توانند به عنوان محصول جایگزین در بسیاری از محیط های شهری و روستایی مورد شناسایی قرار بگیرد.

 • خاصیت ضد سرقت: با توجه به اینکه معمولا انواع متفاوت دریچه منهول در معرض مشاهده و حضور افراد گوناگون نصب می شود. امکان سرقت و دست اندازی از طرف برخی از افراد بزهکار که ممکن است در جامعه حضور داشته باشند نسبت به این نوع از دریچه ها وجود دارد. به همین واسطه نیز معمولاً شرکت تولیدکننده با قرار دهی برخی از ویژگی ها بر روی محصول خود، نسبت به مقاوم سازی و افزایش امنیت این نوع از دریچه ها در مقابل وقوع هرگونه سرقت، پیش بینی های لازم را به خرج می‌ دهد.
 • لولای مخفی: استفاده از لولای مخفی در دریچه منهول قفل دار، یکی از شگردهای است که میزان امنیت و کارایی این محصول را در حد قابل توجهی بالاتر می برد.
  باید توجه داشت که به کارگیری لولای مخفی امکان دسترسی افراد خارجی را به دریچه برای باز و بسته کردن، خارج از قواعد این محصول را به کمترین میزان ممکن کاهش می‌ دهد.
 • دسترسی صاحبان و کاربران اصلی به دریچه: استفاده از دریچه قفل دار، این امکان را فراهم می‌ آورد که صرفاً اپراتورها و صاحبان اصلی دریچه بتوانند نسبت به استفاده از آن اقدام کنند.
  بنابراین وقوع هرگونه رخداد پیش‌ بینی نشده در هنگام استفاده از دریچه های قفل دار به کمترین میزان ممکن کاهش پیدا می کند و استفاده کنندگان می توانند و از مصون ماندن دریچه در مقابل خطرات احتمالی مانند: سرقت، تخریب و سایر حوادث دیگر از اطمینان کافی برخوردار شوند.
 • افزایش ضریب اطمینان: همانطور که گفته شد به دلیل استفاده از قفل در ساختار دریچه منهول، می توان از ضعف افزایش ضریب اطمینان در این نوع از دریچه ها سخن به میان آورد.
  چرا که در برخی از موارد، وقوع حوادث خاصی مانند نفوذ برخی از حیوانات به فضای پشتی دریچه و موارد دیگری از این دست، می تواند مشکلات بسیار فراوانی را برای استفاده کنندگان آن به همراه داشته باشد.
 • قابلیت جایگزینی با سایر مدلها: این گونه از دریچه ها را می توان با مدل های قبلی خود یعنی دریچه‌ های بدون قفل جایگزین نمود و همچنین امکان استفاده از آن در محیط های تازه ساخت نیز وجود دارد.
  بنابراین هر کدام از استفاده کنندگان انواع درجه منهول می‌ توانند به راحتی نسبت به استفاده و جایگزینی مدل‌ های جدید یعنی دریچه های قفل دار اقدام نمایند.

آنچه باید از دریچه منهول چدنی بدانید

آنچه باید از دریچه منهول چدنی بدانید استفاده از فلز چدن یکی از روش های قدیمی برای تولید محصولات مقاوم در مقابل ضربه و فشار بوده است. از این رو شرکت های تولید کننده محصولات مختلف مانند انواع دریچه های منهول چدنی، این نوع از فلز را برای تولید محصولات خود مورد استفاده قرار داده‌ اند.

البته دریچه منهول چدنی دارای ویژگی‌ های دیگری نیز می‌ باشد که از جمله آنها می توان به ساختار منظم و طراحی دقیق این محصول اشاره نمود. همچنین نباید از یاد برد که نوع طراحی و دریچه منهول ارائه شده توسط شرکت تولید کننده، نسبت به نوع استفاده آن در محیط های گوناگون بسیار متنوع می باشد.
برای مثال گونه های مختلفی از دریچه های منهول در سایز بندی های گوناگون ارائه شده اند تا امکان استفاده از آنها در کانال های زیرزمینی مختلف مانند کانال های مخابراتی یا فاضلابی وجود داشته باشد.

از طرفی باید یادآور شد که استفاده از این محصولات نیاز به زیر سازی خاصی ندارد، چرا که می توان در هر قسمت از از محیط های شهری یا روستایی، در محل مورد نیاز، وابسته به ابعاد قسمت ورودی، اقدام به استفاده از دریچه منهول با سایز بندی گوناگون نمود. از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات می‌ توان به استفاده طولانی مدت و وزن مناسب آن در محیط مورد استفاده اشاره نمود که همخوانی مناسبی را محیط پیرامون خود ایجاد می کند.

باکیفیت‌ترین انواع دریچه منهول فاضلاب کدامند؟

بهترین نوع دریچه منهول فاضلاب را می‌ توان بر اساس دارا بودن برخی از ویژگی ها مانند موارد زیر مورد بررسی قرار داد.

 • مقاومت در مقابل گاز ها: دریچه های مورد استفاده در فاضلاب های شهری و روستایی، معمولاً در معرض عبور انواع گازها مانند گازهای شیمیایی واکنش زا قرار می گیرد. از اینرو مقاومت مناسب این محصولات می‌ توانند به کارایی طولانی مدت آنها در موارد استفاده از کمک کند.
 • تنوع در سایز بندی: همانطور که اشاره شد، به دلیل استفاده از انواع دریچه منهول فاضلاب در محیط های گوناگون، سایز های مختلفی از این محصول توسط شرکت تولید کننده ارائه شده است تا امکان به کارگیری حداکثری آنها در موارد استفاده مختلف وجود داشته باشد.
 • تنوع در طراحی: هرچند بسیاری از دریچه های منهول ارائه شده توسط شرکت تولید کننده به شکل گرد می باشد. اما باید توجه داشت که مدل های دیگری از این محصول در طراحی های مختلف دیگر نیز برای استفاده توسط مصرف‌ کنندگان آن به بازار معرفی و ارائه شده اند.
 • مقاومت در مقابل دما: با توجه به اینکه معمولاً دریچه فاضلاب در محیط بیرون از فضاهای بسته نصب می شود و در معرض تغییرات دمایی بسیار وسیعی قرار می گیرد، مقاومت مناسب این محصول در مقابل تغییرات دمایی بسیار بالا و پایین به عنوان یکی از ویژگیهای کیفی آن شناخته می شود.
 • استفاده از مواد اولیه درجه یک: شرکت های تولید کننده معتبر معمولاً بهترین نوع مواد اولیه را برای تولید انواع دریچه منهول چدنی و فلزی مورد استفاده قرار می دهند.
  همچنین مدل های پلاستیکی این نوع از دریچه ها نیز با استفاده از با کیفیت ترین نوع مواد اولیه ساخته می‌ شود تا بتواند مقاومت خوبی را از خود نشان دهد.

پخش کنندگان دریچه چدنی فاضلاب

پخش کنندگان دریچه چدنی فاضلاب در گذشته سفارش دریچه چدنی فاضلاب معمولاً از طریق شرکت‌ های پیشرو خارجی که در زمینه تولید این محصولات فعالیت می کردند شکل می گرفت.

اما باید گفت: در سال های اخیر، به واسطه فعالیت شرکت‌ های داخلی و تولید محصولات بی‌ نظیر در حوزه دریچه های منهول توسط ای شرکتها، امروزه استفاده‌ کنندگان به اقسام مختلف دریچه های منهول ایرانی و خارجی به واسطه پخش گسترده آن توسط شرکت مرکزی ارائه دهنده دسترسی دارند.

همچنین بخش عظیمی از محصولات عرضه شده توسط شرکت پخش دریچه فاضلاب، به دلیل دارا بودن قیمت مناسب قابلیت صادرات به بسیاری از کشورهای مختلف دیگر را نیز دارا می باشد.
به همین منظور باید گفت هر کدام از مصرف کنندگان داخلی و خارجی مانند شرکت های دست اندر کار تولید ساختمان، شهرداری ها، سازمان ها، اداره جات، مراکز ارائه دهنده خدمات شهری، مصرف کنندگان خانگی و موارد دیگری از این قبیل استفاده کنندگان، امروزه می توانند به صورت مستقیم انواع متفاوت دریچه فاضلاب مورد نیاز خود را از طریق مجموعه مرکزی ارائه دهنده این محصول با قیمتی باورنکردنی و کیفیت تضمین شده به راحتی تهیه نمایند.

تماس با ما