جستجو کردن

لوله پلی اتیلن شهرک صنعتی مهر شیراز

به گونه ای از لوله که از پلیمریزاسیون تهیه می گردد، لوله پلی اتیلن می گویند، که در شهرک صنعتی مهر شیراز تولید می گردد.

لوله پلی اتیلن مهر شیراز

به اینگونه لوله ها Pe نیز گفته می شود اختصار همان پلی اتیلن است که همان لوله ای می باشد که در شهرم صنعتی مهر شیراز تولید می شود.

این لوله ها نسبت به لوله های فلزی نصب راحت تر و کم هزینه تر دارند و دارای جریان برتر می باشند که به علت پوشش داخلی صاف از پوسیدگی، زنگ زدگی، خوردگی و جمع آوری زباله خودداری می نماید.

یکی از بهترین لوله هایی که در کشور تولید می گردد لوله پلی اتیلن مهر شیراز است که از کیفیتی بی نظیر برخوردار است.

چند نمونه از مزایای لوله های پلی اتیلن عبارتند از:

– تحمل بار های زمینی و حمل و نقل یا جابجایی مناسب

– مقاومت در برابر آسیب های مکانیکی در دما های پایین

– عملکرد در دمای عملیاتی تا ۱۴۰ درجه فارنهایت یا ۶۰درجه سانتیگراد

– سبک هستند به طوری که یک نفر می تواند بارگیری و تخلیه کند.

– نسبت به مواد و لوله های فلزی زمان کمتری برای نصب دارد.

لوله و اتصالات پلی اتیلنی برای استفاده در میادین نفتی و صنایع شیمیایی توسعه یافته است.

لوله پلاستیکی پلی اتیلن به روش اکستروژن در اندازه های مختلف از ۱ تا ۶۳ اینچ تولید می گردد و  پلی اتیلن در کویل های نورد با طول های مختلف یا در طول های مستقیم تا ۱۲ متر وجود دارد.

 

لوله پلی اتیلن دست دوم شیراز

هر محصول تولیدی در دو نوع درجه یک و دو تولید می شود و لوله پلی اتیلن دست دوم نیز در کنار نوع درجه یک در شیراز تولید می گردد که در انواع مختلفی از ضخامت دیواره بر اساس دو ابعاد تقسیم بندی می شود: بر اساس قطر بیرونی و قطر درونی.

لوله پلی اتیلن در رنگ ها و اشکال گوناگونی مانند موارد زیر موجود است:

– لوله تک اکستروژن رنگی یا سیاه

– لوله مشکی با نوار رنگی کواکسترود شده

– لوله سیاه یا طبیعی با لایه رنگی کواکسترود شده

لوله های پلی اتیلن در پایداری ساختمان نیز موثر می باشد و کاربرد های لوله آن مزایای متمایزی را به عنوان مواد لوله کشی ارائه می دهد مانند: وزن سبک، مقاومت شیمیایی، انعطاف پذیری، سختی کلی، طول عمر.

این چنین مزایایی آن را به یک ماده لوله‌کشی ایده‌آل برای کاربرد های مختلف مانند: توزیع گاز طبیعی، خدمات یا خطوط توزیع آب آشامیدنی، آبپاش‌ های چمن، فاضلاب، دفع زباله و خطوط زهکشی تبدیل می‌ نماید.

پلی اتیلن به طور کلی در برابر اکثر مواد شیمیایی معمولی مقاوم هستند.

لوله پلی اتیلن شیراز

یکی از لوله هایی که در برابر نفوذ مواد شیمیایی غیر آلی و آلی مقاومت بالایی دارد لوله پلی اتیلن تولید شده در شیراز است.

پلی اتیلن را می توان در دما های پایین بدون خطر شکست و شکنندگی استفاده نمود و یک کاربرد عمده برای فرمول‌بندی های خاص است که برای کاربرد های انتقال حرارت در دمای پایین مانند: گرمایش از کف تابشی، ذوب برف، زمینهای یخ و لوله‌کشی پمپ حرارتی مناسب است.

لوله های پلی اتیلن در اواسط دهه ۱۹۵۰ در جهان تولید شد و از آن زمان، استفاده از پلی اتیلن و تعداد کاربردهای لوله پلی اتیلن ​​به علت تطبیق پذیری آن و مزایایی که نسبت به سیستم های فولاد، آهن و سیمان ارائه می دهد، به شدت افزایش یافته است و خواص و مشخصات پلاستیک ها مخصوصا پلی اتیلن تنها در مدت کوتاهی بعد از تولید، روند استفاده از آنها را در صنعت افزایش داده است.

فروشگاه لوله و اتصالات پلی اتیلن در شیراز

قروشگاه های متعددی در سرتاسر کشور در حال فروش لوله هستند، اما فروشگاه های لوله و اتصالات پلی اتیلن در شیراز بسیار معروف هستند.

انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن ​​باعث صرفه جویی در هزینه در نصب می گردد و  فناوری بدون ترانشه می‌تواند از نیاز به ترانشه‌ های باز جلوگیری کند که با کشیدن لوله‌ های پلی اتیلن طولانی از سوراخهای زیر زمینی توسط ماشین های مکانیکی حفر شده مزاحمت عمومی و محیط زیست را کاهش داده است.

لوله پلی اتیلن را می توان در طول های مستقیم یا سیم پیچی عرضه نمود که نیاز به اتصالات را کاهش می دهد، این لوله ها را می توان با استفاده از تکنیکهای لب به لب و الکتروفیوژن یا با استفاده از اتصالات مکانیکی متصل کرد.

محصولات پلی اتیلن عبارتند از: لوله پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن.

لوله پلی اتیلن فشار قوی شیراز

کشور ما یکی از کشور های پیشرو در تولید لوله پلی اتیلن فشار قوی است که بهترین نوع آن در شهر شیراز طراحی و تولید می شود.

در ۵۰ سال گذشته ما پیشرفتهای چشمگیری در تولید لوله های پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن داشته ایم و اکنون جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی، پی وی سی، و چدن هستند و مدیران پروژه های ساختمانی به دلیل استحکام، دوام و نصب آسان آنها را به عنوان یک جایگزین عالی تایید می کنند.

امروزه بسیاری از پروژه های سیستم های آتش نشانی، سیستم های انتقال آب فشار قوی، سیستم های فاضلاب شهری، صنعتی و انتقال گاز طبیعی در محیطهای شیمیایی و صنعتی و یا پوشش های کابلی و مخابراتی توسط سیستم های لوله کشی با پلی اتیلن انجام می شود.

لوله پلی اتیلن اهواز

یکی دیگر از شهر هایی که مشغول به تولید لوله پلی اتیلن است، شهر اهواز می باشد.

کاربرد هایی که این لوله ها دارند عبارت است از:

– شبکه های آبرسانی شهری و روستایی

– شبکه های فاضلاب شهری و روستایی

– شبکه های زهکشی

– سیستم های سیالات و فاضلاب صنعتی

– سیستم های آبیاری تحت فشار (سیستم آبیاری قطره ای و بارانی)

– سیستم های آبیاری متحرک

– پوشش کابل های مخابراتی و پوشش های فیبر نوری

– پوشش کابل برق

– پوشش لوله فلزی

– کانال های تهویه

ضایعات کم و حمل و نقل آسان و مقاومت بالای این گونه لوله ها باعث شده که استفاده از آن بسیار افزایش یابد و میزان تقاضا بالا باشد.

 

لوله پلی اتیلن جهاد زمزم اهواز

همانطور که بیان شد یکی از شهر های تولید لوله پلی اتیلن اهواز است و شرکت جهاد زمزم از شرکت های تولید کننده این لوله ها در این شهر می باشد.

مواد پلی اتیلن دارای استحکام بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت در برابر خوردگی، غیر سمی، سایش و سایر ویژگی ها می باشند.

لوله پلی اتیلن به انواع مختلفی تقسیم می شود که می توان آنها را به لوله های گاز، لوله آبرسانی، لوله معدنی، لوله فاضلاب و لوله رزوه ای لوله متقاطع غیر حفاری تقسیم نمود.

لوله پلی اتیلن تهران

لوله ها در تسهیل روند زندگی تاثیر زیادی داشتند و سختی های حمل سیالات را از بین بردند، از جمله لوله های پر کاربرد در زندگی انسان ها می توان به لوله پلی اتیلن اشاره کرد که در تهران نیز تولید می گردد.

لوله تامین آب پلی اتیلن جایگزین مناسب لوله فولادی سنتی و لوله آب آشامیدنی پلی وینیل کلراید شده و اینگونه لوله ها دیواره داخلی صاف، مقاومت در برابر اصطکاک کم، مقاومت خوب در دمای پایین، مقاومت در برابر خوردگی، ایمنی و سلامت، انعطاف پذیری خوب و سایر ویژگی های عالی است.

علاوه بر این، این محصول سبک وزن، آسان برای نصب، اتصال، رسیدگی، ساخت و ساز راحت و قابل اعتماد، دارای عمر طولانی بیش از 50 سال می باشد، این لوله ها معمولا در دمای بیش از ۴۰ درجه، حمل و نقل عمومی آب و حمل و نقل آب آشامیدنی استفاده می گردد و در تامین آب مدفون شهری، تامین آب ساختمانی، آبیاری زمینهای کشاورزی، محله های مسکونی، سیستم های تامین آب دفن شده گیاهی استفاده می شود.

فروش لوله پلی اتیلن در تهران

معمولا در شهر هایی که تولید محصولی انجام می شود فروش آن نیز در آنجا صورت می پذیرد و فروش لوله پلی اتیلن که در تهران تولید می گردد در همان جا یعنی کارخانه به فروش می رسد.

یکی از کاربرد های لوله های پلی اتیلن در موضوع استخراج است و لوله های استخراج پلی اتیلن باید فشار خاصی را تحمل نمایند، در این لوله ها معمولا از رزین  HDPEبا وزن مولکولی بالا و خواص مکانیکی خوب استفاده می شود.

مقاومت در برابر سایش و خوردگی  این لوله ها از بسیاری از مواد فلزی مانند: فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، برنز بالاتر می باشد که عمر مفیدشان از لوله های فولادی ۴ الی ۶ برابر بیشتر است.

می توان ۵۰ سال از لوله های پلی اتیلن با استفاده ایمن استفاده کرد که دارای مزایای اقتصادی قابل توجهی نیز می باشد و استفاده آن برای مکان هایی با تامین آب زیرزمینی، تخلیه هوا، فشار هوا، شاتکریت و تخلیه گاز که دمای زیر زمین از ۴۰ درجه تجاوز نمی کند، مناسب است.

لوله پلی اتیلن تهران پلاستیک

یکی از شرکت هایی که در حال تولید لوله پلی اتیلن مرغوب است شرکت تهران پلاستیک است.

از دیگر کاربرد های لوله های پلی اتیلن در صنعت گاز است و لوله های گاز پلی اتیلن مانند لوله های معدن، باید فشار های خاصی را در حین استفاده تحمل کنند.

رزین  HDPE مطابق با استاندارد های لوله گاز می باشد و همه ما می دانیم که به عنوان یک خط لوله گاز، به دلایل ایمنی، باید یک سری مزیت هایی را داشته باشد، مزایایی از قبیل: رابط پایدار و قابل اعتماد، مقاومت در برابر ضربه مواد و مقاومت در مقابل ترک خوردگی و فرسودگی، مقاومت در برابر خوردگی و غیره است که مناسب برای خطوط لوله گاز با دمای کاری بین ۲۰ الی ۴۰ درجه و حداکثر فشار می باشد.

لوله پلی اتیلن یزد

از لوله هایی که معمولا مورد تایید و استفاده مهندسین شهری قرار می گیرد می توان به لوله پلی اتیلن اشاره کرد و یزد نیز در این زمینه تولیدات بسیار با کیفیتی دارد.

از آنجایی که لوله پلی اتیلن مقاومت خوبی در برابر عایق و مقاومت فشار قوی دارند، می توان از آن به عنوان لوله رزوه برق نیز استفاده نمود، به علاوه کاربرد های لوله پلی اتیلن نیز شامل لوله های بیوگاز پلی اتیلن، لوله های گرمایش برای آب سرد و گرم، مخابرات پلی اتیلن، لوله های پوشش کابلی و غیره است.

طیف وسیعی از کاربرد های آن با مواد دیگر بی نظیر است و گمان می رود که در توسعه آینده، لوله پلی اتیلن نوآوری بیشتری خواهد داشت.

قیمت لوله پلی اتیلن یزد

کیفیت معیاری مهم در قیمت است و اگر می خواهید قیمت روز لوله پلی اتیلن یزد را بدانید می توانید از با ما ارتباط بگیرید.

لوله پلی اتیلن با چگالی متوسط، ترکیبی را دارا است که بیشترین استفاده را در شبکه سازی آب، زهکشی تنه، شبکه های بالارونده یا آب سرد خانگی دارد و همین امر برای کاربرد های عمرانی، زیرساخت‌ های تجاری و پروژه‌ های تامین آب، از جمله خطوط اصلی در نظر گرفته می شود.

این نوع لوله پلی اتیلن به دلیل مقاومت در برابر ضربه بالا و استحکام برتر در کاربرد های بدون ترانشه نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. لوله پلی اتیلن که به راحتی در سیم پیچ ها و طول های بلند وجود دارد یک انتخاب رایج برای کاربرد های ترکیدگی لوله است.

سیستم های لوله پلی اتیلن می توانند به صورت جوش لب به لب یا ذوب باشند، بنابراین خطر نشتی در نتیجه اتصال وجود ندارد.

با رواج چشمگیر فناوری بدون ترانشه در سراسر جهان، نیاز فزاینده ای به تعمیر سیستم های قدیمی وجود دارد و چسباندن لوله های موجود با یک راه حل اثبات شده و فوق العاده موثر می باشد.

لوله پلی اتیلن یزد پلیمر

پرمصرف ترین و رایج ترین لوله ها در جهان لوله پلی اتیلن می باشد و یکی دیگر از شرکت هایی که در استان یزد در حال فعالیت در این زمینه می باشد شرکت یزد پلیمر است.

بارزترین مشخصات لوله های پلی اتیلن عبارتند از: وزن سبک و مقاومت بالا.

محصولات ساخته شده از پلی اتیلن پلی اتیلن  سبک وزن هستند، زیرا از موادی ساخته شده است که به راحتی قابل جابجایی و حمل و نقل به مقاصد تعیین شده می باشد.

محصولات پلی اتیلن به عنوان مقاوم ترین در برابر آب و هوا طبقه بندی می شوند چون برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت طراحی شده اند. این محصولات می توانند در برابر نور خورشید، باد و باران مقاومت بالایی نشان دهند و در برابر قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی نیز مقاوم هستند و به همین امر موجب شده که به طور گسترده برای انتقال مایعات مختلف استفاده نمایند.

لوله پلی اتیلن یزد بسپار

چگالی لوله ها در انتخاب آن بسیار موثر است و نمونه ای از لوله هایی که از چکالی مناسبی برخوردار است عبارت است از: لوله پلی اتیلن یزد بسپار.

چگالی لوله های پلی اتیلن به دسته های زیر تقسیم می شوند:

– پلی اتیلن با چگالی پایین

– پلی اتیلن با چگالی کم خطی

– پلی اتیلن با چگالی متوسط

– پلی اتیلن با چگالی بالا

باید بدانید که فرآیند تولید پلی اتیلن با روش اکستروژن صورت می گیرد و لوله های پلی اتیلن به چندین دسته تقسیم می شود که شامل:

– لوله پلی اتیلن تک جداره

– لوله پلی اتیلن دو جداره

– لوله پلی اتیلن کاروگیت

– لوله پلی اتیلن اسپیرال

– لوله پلی اتیلن آبیاری

– لوله PERT

– لوله  PEX

با بیان این مقاله قصد داشتیم که در مورد تمامی جوانب لوله های پلی اتیلن اطلاعات مورد نیاز را به شما بدهیم و امیدواریم که توانسته باشیم بر این مهم نائل آمده باشیم.

برای خرید با کیفیت ترین لوله های پلی اتیلن از ما می تونید با شماره مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

تماس با ما