جستجو کردن

لوله پلی اتیلن سایز 90

امروزه در صنعت کشاورزی از لوله های پلی اتیلن استفاده می شود که در سایز هایی مانند 90 و 16 و 63 وجود دارد.

لوله پلی اتیلن سایز16 20

یکی از ابزار مهم در بخش کشاورزی لوله های پلی اتیلن هستند که در سایز16 و 20 برای آب یاری قطره ای استفاده می شوند و در مصرف آب و هزینه های کشاورز بسیار صرفه جویی می کنند این نوع تکنولوژی برای کشاورزان بسیار مهم است اوایل ورود این تکنولوژی به کشور کشاورزان بسیاری با انجام این کار مخالف بودند اما به مرور زمان که تاثیر آن را بر روی دیگر باغها یا دیگر مزارع کشت دیدند متوجه شدند که بسیار به رشد محصول کمک می کند و با استفاده از آن می توانند محصولات بهتری را تولید کنند.

لوله پلی اتیلن سایز 50 32 63

اجسامی که دارای انعطاف بسیار و مقاومت در برابر گرما و سرما هستند لوله های پلی اتیلن هستند که در سایز های 50، 32، 63، 92، 80 و حتی سایز 400 و 500 هم وجود دارد و با مزایایی که دارد از لحاظ قیمت نسبت به دیگر لوله ها مشابه خود بسیار مقرون به صرفه هستند و کیفیت این لوله های تازه ساخته شده بسیار بالا است و برای کارهای مختلف قابل استفاده است اکثر افراد در گذشته با این موضوع روبرو بودند که لوله کشی آب گاز و فاضلاب رو کار انجام می شد علاوه بر جلوه های زشت و نا پسندی که داشت جایی که اشغال می کردم هم موجب درد سر بود برای مثال در زمستان مجبور بودند تا گوشه‌ ای از پنجره یا درب منازل یا دیوار را باز بگذارند تا لوله های رو کار از آنها به داخل خانه عبور کند و خانه دچار سرما بیرون می شد و هوای گرم داخل خانه از بین می رود.

قیمت لوله پلی اتیلن سایز 200 400

یکی از ابزار آلاتی که در کشاورزی بسته به مقدار و نوع محصول استفاده می شود لوله پلی اتیلن سایز 200 400 است که در نقاط مختلف کشور با قیمتهای متفاوتی به خرید و فروش می شود.

همانطور که می دانید با گرم یا سرد شدن ابزار ممکن است دچار آسیب ترک خوردگی یا شکستگی شوند و تهیه مجدد آنها یا درست کردن آنها بسیار دشوار است در گذشته لوله کشیهایی که رو کار انجام می شدند در فصول گرم و سرد سال دچار شکستگی یا سوراخ شدن می شدن این موضوع باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای منازل و خانواده ها می شد به مرور زمان با لوله کشی های توکار این مشکلات برطرف شد اما همچنان در برخی از خانه های قدیمی در مناطق قدیمی شهر می توان لوله کشی آب و گاز و فاضلاب را دید که بر روی دیوارها قرار دارند و به طور روکار کار شده ‌اند.

لوله پلی اتیلن سایز 500 800

ابزار به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام برای کار خاصی ساخته شده اند برای مثال لوله های پلی اتیلن سایز 500 و 800 که کاربردهای جداگانه ای دارند.

لوله های انتقال گاز و انتقال آب دو جنس کاملاً متفاوت با هم هستند که در حوزه های مختلف به کار می روند امروزه با به وجود آمدن شرکت های مختلف در حوزه ساخت و تولید لوله و انواع آن برندهای مختلفی به بازار آمدند که می توان از آنها برای کارهای مختلف استفاده کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن سایز 50 500

در منازل امروزی و با ساخت مهندسی و با امکانات پیشرفته از لوله های پلی اتیلن در سایزهای 50 تا 500 استفاده می شوند که قیمتهای مختلفی دارند و داخل دیوارها یا داخل زمین تعبیه شدند و آنها به راحتی قابل مشاهده نیستند اما حتی در زیره دیوار یا زیر زمین هم مشکلاتی لوله های ما را تهدید می کند مانند حیواناتی همچون موریانه یا خراب شدن مصالح داخلی دیوار و نابودی لوله ها و پوسیدگی لوله و گرم و سرد شدن آب داخل آنها و شکسته شدن یا ترکیدن لوله ها با استفاده از لوله های امروزی می توان از بروز این گونه حوادث جلو گیری کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن سایز 50 میلیمتر

برای تهیه ابزارساخت و ساز منازل باید دقت کنید از برندهای معتبر و استاندارد با قیمت مناسب استفاده کنید مانند لوله پلی اتیلن سایز 50 میلیمتر که دوام بسیاری داشته باشند و دچار خرابی یا نابودی خانه های شما نشوند برای مثال باید به علامت استاندارد ISO و مجوزهای کارخانه سازنده دقت کنید.

لوله های پلی اتیلن به دو دسته تک جداره و دو جداره تقسیم می شوند که هر کدام در مصارف مخصوص خود کارایی دارند که باید در تهیه آنها دقت لازم را داشته باشید.

قیمت لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر

از زمانی که خط تولید لوله پلی اتیلن شروع به فعالیت خود کرده است به دلیل مشخصه های فنی و کارایی بالای این لوله ها مورد توجه و حمایت قرار گرفته است و قیمت لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر با توجه به مزایای کاربردی آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

از مزایا لوله پلی اتیلن:

مقاومت بسیار خوب در برابر فشار و تنش، به دلیل بالا بودن ضریب شکست لوله های پلی اتیلن این لوله ها مقاوم در برابر فشار و زلزله می باشد. انعطاف پذیری بالا در مقایسه با دیگر لوله ها و شعاع مجاز خمش لوله به طور میانگین بیست برابر شعاع خارجی خود می باشد. سبک بودن وزن لوله نسبت به لوله های فلزی و فولادی باعث راحتی در حمل و نقل و انبارسازی این لوله ها می باشد.

این لوله ها در برابر خوردگی الکترولیتی مقاوم می باشند و این قابلیت در هنگام مجاورت لوله در کنار آب مشخص می باشد.

جمع شوندگی لوله پلی اتیلن یکی دیگه از ویژگیهای این لوله در مقایسه با سایرین آن می باشد.

مقاومت در برابر اشعه های خورشیدی و ماورابنفش.

مقاومت در برابر سایش و پوسیدگی و ضربه در این لوله ها به دلیل استفاده از مواد مناسب بالا می باشد.

این لوله ها با قیمت مناسب در مقایسه با لوله های فلزی به صرفه جویی در مصرف هزینه ها کمک می کند.

قیمت لوله پلی اتیلن 25 20میلیمتر

لوله های پلاستیکی پلی اتیلنی در سایزهای کوچک 25 20 میلی متری تولید می شود به بررسی قیمت لوله پلی اتیلن 25 20میلیمتر می پردازیم.

از ویژگی این لوله ها به مقاومت مکانیکی بسیار خوب در حین داشتن دانسیته پایین می توان اشاره کرد که ویژگیهای نام برده شده بر قیمت آن تاثیرگذار می باشد از جمله آنها به طول عمر مطلوب، مقاومت شیمیایی بالا، مقاومت سایشی بسیار عالی، عدم فساد پذیری، تنوع در سایز، قابلیت حمل و نقل آسان، مقاومت بسیار عالی در مقابل زلزله، عایق صوتی، قابلیت جوش پلاستیکی، مصون از زنگ زدگی، عایق الکتریکی، انعطاف پذیری بسیار عالی اشاره می شود

لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن 32 40 میلیمتر آب

لوله های پلی اتیلن سایز 32، 40 در فشار 6، 10، 16 اتمسفری تهیه می شود این لوله ها به صورت کلافی 100 متری می باشد و به فروش عرضه در می آیند قیمت لوله پلی اتیلن 32 40 میلیمتر آب در بازار داخلی بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر مدلهای لوله می باشد و به دلیل کیفیت و کاربردشان موار استفاده بسیار زیادی را دارند.

از موارد استفاده این سری لوله ها به انتقال آب، کشاورزی، غلاف کابل برق و مواد اسیدی می باشد این لوله ها در گریدهای مختلف و حتی بدون مهر استاندار تهیه می شوند که در خرید آنها باید دقت داشت تا خریداران دچار خسارت ناشی از خرید غیر اصولی و غیر استاندارد نشوند و باید به موارد تایید شده در استاندارد های سازمان ملی استاندارد، تایید سازمان غذا و دارو، گواهینامه استاندارد لوله، تاییدیه وزارت جهاد کشاورزی و معاونت آب و خاک، پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و ضمانت نامه کتبی دقت شود زیرا در خرید ایمن و مطمئن این سری لوله ها تمام مسائل فنی جهت بررسی کیفیت کالا بر روی آن درج شده است و بعد از خرید آن ضمانت نامه خرید کالا را دریافت می نمایید.

خرید کالا با تضمین کیفیت برای هر محصولی بسیار قابل توجه می باشد و در صرف هزینه ها و بودجه مربوطه برای خرید تاثیر گذار است.

لوله پلی اتیلن 20 32 میلیمتر

از موارد استفاده لوله پلی اتیلن 20 32 میلیمتر برای خطوط اصلی آبیاری قطره ای و آبفشانی نصب می گردد.

برای نصب سیستمهای آبیاری و قطره چکانی از روی این لوله استفاده می شود، شیلنگهای آبیاری بدون فشار و از مصارف دیگر آنها به محافظ کابلهای برق و برق و چراغ های عابر پیاده، محافظت از سیستم های مداری و دوربین های محافظتی و مدار بسته، در باغات و محلهای پرشیب و سنگی استفاده از این لوله ها با توانایی تحمل فشار 16 اتمسفری شبب می شود تا فشار آب کنترل شده و آبرسانی با سهولت انجام شود و با فشار مناسب تمامی درختان و باغات آبیاری شوند.

لوله پلی اتیلن 40 75 میلیمتر

لوله های پلی اتیلن با رنگ مشکی یا آبی رنگ شناسایی می شوند در توضیح لوله پلی اتیلن 40 75 میلیمتر و کاربرد لوله پلی اتیلن در سایز 75 میلی متری برای استفاده در کاور کابل های برق و مخابراتی، انتقال آب در زمین های کشاورزی و پس آب های فاضلاب استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن در سایز 75 میلی متر جهت انتقال آب کاربرد دارد و از اتصالات ویژه ای متناسب با لوله استفاده می شود مثل اتصالات رزوه ای پلی اتیلن، اتصالات جوشی فشار قوی پلی اتیلن متناسب با لوله و اتصالات فاضلابی برای لوله پلی اتیلن 75 میلی متری.

لوله پلی اتیلن 75 میلی متری در جدول پلی اتیلن با فشار کاری 4 تا 16 عرضه می گردد.

لوله های پلی اتیلنی را به صورت کلافی تولید می نمایند که طول هر کلاف چیزی معادل صد متر است، لوله پلی اتیلن 75 میلی متری از اتمسفر 6 تا 16 به صورت شاخه ای هم تولید می شود.

لوله پلی اتیلن 710 90 میلیمتر

یکی از انواع لوله پلی اتیلن لوله پلی اتیلن 710 90 میلیمتر می باشد که در توضیح لوله پلی اتیلن 710 به دلیل قطر خارجی 710 لوله به عنوان لوله های فشار قوی و تحت فشار یاد می شود.

در ساخت لوله ها با ابعاد و اندازه های میلی متری و منطبق با استانداردهای روز برای انواع مصارف به کار می روند.

از لوله پلی اتیلن 710 به منظور یکی از زیرساختهای تاسیسات شهری برای انتقال آب و سیالات شهری به کار گرفته می شود.

به دلیل ضخامت بالای این لوله ها برای انتقال دیگر سیالات مجاز و آب دریاها به کار گرفته می شود و همچنین برای ماشینهای آتش نشانی و ایستگاه آتش نشانی شهری به کار گرفته می شوند.

لوله پلی اتیلن به انگلیسی

دیکشنریهای تخصصی علوم شیمی وجود دارد که می توان به کمک آن اصطلاحات تخصصی معنی می شود. polyethyleneرا به زبان لاتین ترجمه نمود لوله پلی اتیلن به انگلیسی در علوم شیمی از پلی اتیلن به نوعی پلاستیک یاد می شود که در صنایع و صنعت بسته بندی بیشترین کاربرد را دارد در تهیه انواع لوله و بطری و کیسه پلاستیکی استفاده می شود.

از واکنش شیمیایی چندین پلی اتیلن باهم پیوندهای دوگانه بسیار محکم ایجاد می شود که باعث دوام و پایداری مواد پلاستیکی و پلی اتیلنی می باشد.

برای خرید محصولات باکیفیت و اصل به صورت کلی و عمده با نازل ترین قیمت از طریق سایت ما اقدام به ثبت سفارش نمایید. پل ارتباطی مدیر فروش مجموعه در این صفحه قرار گرفته است.

جدول سایز لوله پلی اتیلن

در سایتهای کارخانه می ‌توانید نظرات و انتقادات دیگر مشتریان را در رابطه با جدول سایز لوله پلی اتیلن بررسی کنید و متوجه مقدار مفید بودن آن کالا شوید این کار یک کار مفید و به صرفه بوده تا شما متوجه میزان رضایت دیگر مشتری ها از ساخت و کارخانه تولید لوله شوید البته این مورد تنها برای لوله صدق نمی کند و شما می توانید در تمامی خرید ها و کارهای خود از این روش استفاده کنید.

لوله های پلی اتیلن نوعی از لوله های مقاوم و نشکن هستند که می توان از آنها در مصارف بسیار زیادی استفاده کرد این لوله ها نوعی لوله جدید و کار آمد هستند که طرفداران بسیاری دارد این لوله را می توان در بخشهای مختلفی استفاده کرد زیرا مواد به کار رفته در آن این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید آن را در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار دهید برای مثال در کشاورزی و آبیاری قطره ای و لوله کشی ساختمان و حتی برای کابل کشی مخابرات هم می توان از این لوله ها استفاده کرد زیرا این لوله ها انعطاف بسیاری دارند و قابل استفاده در مشاغل مختلف هستند.

اگر به دنبال محصولات استاندارد و قیمتهای مناسب و مرغوب به صرفه هستید می توانید از طریق همین سایت اطلاعاتی در رابطه با لوله های پلی اتیلن به دست آورید که در تهیه محصول به شدت مورد استفاده شما قرار می گیرد شما می توانید با راهنماهای ما در بخش پشتیبانی یک محصول کاربردی را تهیه نمایید شرکت ما به علت حذف واسطه ها توانسته تا محصول درجه یک را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد.

اگر مصارف بسیاری از این لوله ها در مکانهای مختلف دارید تهیه تمامی محصولات با برندهای مختلف از شرکت ما که قیمت مناسبی دارد می تواند در هزینه های شما بسیار صرفه جویی کند پس از همین حالا شروع به ثبت سفارش خود در همین سایت کنید تا از مزایای همکاری با ما برخوردار شوید.

تماس با ما