جستجو کردن

لوله پلی اتیلن تاشو خرطومی رولی

برای خرید لوله پلی اتیلن تاشو خرطومی رولی می توانید به راحتی همین امروز اقدام کنید و با خرید عمده، بهترین کیفیت را تهیه نمایید.

لوله پلی اتیلن تاشو

یکی از وسایلی که برای خروجی و ورودی آب و گاز در خانه ها و مکان های عمومی استفاده می گردد، لوله پلی اتیلن بوده که در طرحهای تاشو، خرطومی و رولی در اندازه های مختلف طبق خواسته مشتریان تولید و به بازار جهت فروش و تجارت عرضه می شود.

این کالا پس از تولید یکی از بهترین ابزار در زندگی انسانها به حساب آمده تا رفاه را به خانه و محل کار شما عزیزان فراهم گردد.

در صنعت با پیدایش مواد های خاص شروع به تولید پلاستیک کردن که از طریق آن ابزار های گوناگونی به طرح و شکل مختلف ساخته که از شامل انواع کیسه زباله، لوله، وسایل خانگی، ظروف یکبار مصرف و بطری می شود، ولی در این مطلب یکی از ساخته های مهم بشر لوله پلی اتیلن بوده که مقاومت بسیار بالا، چگالی بسیار کم، وزن مناسب، طرحهای متفاوت و شکل پذیری بسیار آسان که به واسطه اینکه با چند مولکول متفاوت از اتم و کربن به کار گیری شده که باعث اتصال آنها به یک دیگر و تشکیل دهنده یک زنجیر می شود.

در این مطلب قصد دارم برای شما عزیزان درباره معایب، مزایا و استفاده بی شمار آن در کل جهان شرح دهم و ناگفته نماند که پلی اتیلن یکی از پر فروش و پر درآمد ترین ابزاری بوده که تجارت بسیار زیاد و پر سودی داشته که از کشورمان به تمامی نقاط جهان صادرات می گردد.

لوله پلی اتیلن تاشو

معمولا خانه ها با اضافه شدن اتاق، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و غیره یک نیم حلال نود درجه یا بیشتر به خود می گیرند که برای عبور لوله از جنس پلاستیک مانند پلی اتیلن از نوع تاشو آن نیازمند است که امروزه در تمامی مغازه، فروشگاه و سایتهای مخصوص بسیار موجود می باشد.

معمولا از لوله های آهنی در آب و گاز رسانی به درون خانه استفاده می کردند و از زمان تولید آن بسیاری از مردمان راضی و برای راحتی و دسترسی به این نوع موادها آن را در خانه های خود لوله کشی می کردند، ولی کسی از معایب آن با خبر نبوده که در دراز مدت چه اتفاقات خاصی را می تواند برای وسایل و بدن شما به وجود بیاورد.

یکی از معایب آن مقاومت کم در تغییر آب و هوا بوده، زیرا با ورود و خروج فصول مختلف باعث سرد و گرم شدن لوله ها شروع به پوسیدگی آهن شده که این عوامل بر درون آن تاثیر می گذارد که معمولا داخل محصول مورد نظر زنگ زده ومزه آب را عوض و باعث آلودگی می شود که با مصرف سالیانه و بی محلی کردن به این موضوع موجب بیماریهای کلیوی، ریوی، قلبی و سر می شوید، اما امروزه با روی کار آمدن لوله های پلی اتیلن از شیوع انواع بیماری در بدن جلوگیری شده و دچار زنگ یا پوسیدگی نخواهد شد.

لوله پلی اتیلن خرطومی

در منازل قدیمی لوله های آهنی را از درون دیوار رد می کردند تا زیبا به نظر آید، ولی به دلیل وجود رطوبت، تمامی آنها به سرعت زنگ زده و این روند در زمان کمتری صورت می گرفت، اما امروزه با تولید پلی اتیلن خرطومی، شما عزیزان می توانید با خارج نمودن لوله های آهنی، این نوع محصول را به دلیل انعطاف پذیری بالا از درون سوراخهای به وجود آمده رد و جایگزین محصولات قدیمی بکنیم.

لوله پلی اتیلن رولی

یکی از مقاوم ترین جنسهای پلاستیکی که برای عبور و خروج آب بسیار مناسب و انعطاف پذیر است، لوله های پلی اتیلن از نوع رولی بوده که به جهتهای دلخواه شکل می گیرد.

لوله های آهنی مخصوصا برای گاز کشی خانه بسیار مناسب بوده و یک خط انتقال قوی نیز به حساب می آید، اما یکی از کشنده ترین ابزار هم نیز محسوب می شود، زیرا مقاومت پایین آن باعث شده تغییرات هوا روی آن به شدت تاثیر گذاشته و موجب نشتی و خفگی انسان در محل کار یا خانه گردد و یا در زمان وقوع زلزله یا حوادث طبیعی که منجر به ریزش ساختمان شود از نقاط مختلف شکسته و موجب انفجار و تخریب و مرگ انسان خواهد شد، اما امروزه با تولید لوله های پلی اتیلن و انعطاف پذیری بسیار بالا، اگر اتفاق و حوادث طبیعی رخ دهد منجر به انفجار این نوع لوله نشده و میزان تخریب و آسیب را تا نود درصد کاهش می دهد.

لوله پلی اتیلن از زمان تولید تا به امروز کمکهای بسیاری به زندگی بشر از همه نظر کرده و حال یکی از بهترین و برترین نوع ابزار در صنعت پلاستیک به حساب می آید.

در دوران قدیم قبل از پیدایش موادهای گوناگون و چگونگی استفاده آن برای تولید ابزار و پیش برد زندگی بشر از تنه درختان برای انتقال آب استفاده می کردند که دردسرهای بسیار زیاد آن موجب شده فقط برای آبیاری زمینهای کشاورزی کارایی داشته و در رساندن آب به درون خانه اصلا مناسب نیست، زیرا مقدار آب اصلا قابل کنترل نبوده و با شدت گرفتن باران سطح رودخانه بالا آمده و مقدار بسیار زیادی وارد مکان مورد نظر شما می شد، بعد به هیچ عنوان برای نوشیدن مناسب نبوده زیرا از طریق انسانها و حیوانات این آب آلوده و موجب شیوع اکثر بیماریها عفونتی در بدن می شد.

لوله پلی اتیلن نرم

معمولا تمامی پلاستیکها به دو نوع سخت و نرم تولید شده تا در نقاط مختلف طبق شرایط استفاده گردد، لوله پلی اتیلن هر دو ویژگی را در خود داشته تا به صورتهای مختلف در مکانهای خاص استفاده گردد.

در مکانهای شیک و مجلسی از لوله های پلی اتیلن برای انتقال آب و گاز به کار برده اند، زیرا زیبا، تمیز، مقاوم، انعطاف پذیر و سبک بوده و جای زیادی را اشغال نمی کند و بستهای مخصوصی که در زمین یا دیوار جهت نگهداری آن استفاده می گردد موجب کشیدن خط اتصال در نقطه شده که یک جلوه شک و تزئینی را به نمایش می گذارد.

لوله پلی اتیلن نسوز

بسیاری از افراد نگران جایگزین کردن لوله های پلاستیکی از جنس پلی اتیلن به جای آهنی بوده زیرا فکر می کنند، با کار گزاری پلاستیک برای عبور گاز ممکنه باعث آتش سوزی خانه گردد که کاملا در اشتباه هستند، زیرا با در نظر گرفتن شرایط آن را نسوز تولید کرده و به هیچ عنوان باعث ذوب و نرمی آن نمی گردد.

لوله کشی گاز خانه های خود را از پلی اتیلن تشکیل دهید زیرا با مزایا و موادهای پلیمری مختلفی تشکیل شده که در صورت وارد شدن هر گونه ضربه، دچار شکستگی و نشتی نمی گردد.

لوله پلی اتیلن تک جداره

امروزه جهت بهره بردن لوله پلی اتیلن تک جداره نیازمند موادهای اولیه بسیار با کیفیت بوده تا مقاومت آن را تثبیت کرده تا به هیچ عنوان به ترک خوردگی و شکستگی دچار نشود.

امروزه در اداره جات آب و فاضلاب از لوله های پلی اتیلن جهت کنترل و پخش آب استفاده می کنند که یکی از بزرگترین ابعاد آن را درون تونلهای زیر زمین خط کشی نموده و که تحمل فشار آب آن بسیار بالا و شگفت انگیز است و جالبه بدانید با قدرت زیادی که آب از آن خارج می گردد مطمئنا در خود انواع آشغالهای تیز و برنده نیز وجود داشته که باز هم موجب پارگی و شکاف این نوع محصول نمی شود

لوله پلی اتیلن رزوه ای

معمولا افرادی که در کار نصب اتصالات لوله پلی اتیلن هستند از قطعات رزوه ای برای تغییر مسیر طبق شرایط استفاده می کنند.

این نوع قطعات معمولا به شکلهای حلالی، گردش به چپ و راست و اتصالات چند گانه نیز می باشد که موجب شده از یک خط لوله چندین انشعاب جهت پخش آب به دور ساختمان یا طبقات بالا استفاده می گردد، حال جالب است بدانید این نوع لوله خود انعطاف پذیر بوده و به جهت های مختلف شکل می گیرد، اما برای زیبایی و نقاطی حساس باید از این نوع قطعات استفاده کرد.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

در بازارهای جهانی به دلیل نامساعد بودن وضعیت اقتصادی لیست قیمت بسیاری از کالاها از جمله انواع لوله پلی اتیلن که شامل رولی، نسوز، تک جداره، خرطومی، تاشو و آبیاری قطره ای می گردد ارائه نشده تا به یک تفاهم جهت تثبیت نمودن قیمت آن برسند.

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری قطره ای

مدلهای مختلف اتصالات، جهت آبیاری قطره ای گیاهان وجود داشته که در سایزهای 16 میلیمتر با بالا با قیمت بسیار مناسب در انواع فروشگاه و سایتهای لوله پلی اتیلن به فروش می رسد.

در مناطق خشک به دلیل بارش بسیار کم و شور معمولا مقدار آب آشامیدنی کمتری در آنجا بوده و برای شیرین نمودن آن باید فرایندهایی رو آن انجام دهند که در استفاده و نوشیدن آن به طور بهینه باید صرفه جویی کرد و نمی توان از مقدار بیشتری برای آبیاری گیاهان و رشد آنها استفاده نمود زیرا باعث هدر و یکسان نرسیدن آب به ریشه گیاه و خشک شدن آن می شود، به این ترتیب به ساخته لوله های پلی اتیلن مخصوص پرداخته تا به کمک آن بتوانند، گیاهان را به صورت قطره ای آب رسانی کرده تا هم طبیعت زیبایی داشته و هم در مصرف آن صرفه جویی نمایند.

لوله پلی اتیلن قابل انعطاف

با به کارگیری بهترین نوع مواد شیمیایی برای ساخت لوله پلی اتیلن، باعث تولید یک جنس نرم شده که به راحتی قابل انعطاف به هر حالتی است.

یکی از بهترین و با کیفیت ترین الیافی که برای ساخت و تولید لوله های پلی اتیلنی موجب شده چگالی پایین و نقطه ذوب بسیار بالا گردد که با نصب آن و ترک خانه به مدت یک تا دو هفته، از طریق حوادث طبیعی و غیر آن موجب آسیب و آب گرفتگی خانه شما عزیزان نگردد، در خانه های قدیمی به دفعات پیش آمده که با ترک خانه به مدت طولانی و برگشت آن لوله های آهنی ترکیده و کل وسایل خانه در آب شناور هستند.

لوله پلی اتیلن زهکشی

برای تخیله تمامی آبهای زیر زمینی و شهری لوله های پلی اتیلن از نوع زهکشی استفاده می کنند که برای خروج آبهای بسیار زیاد و آسیب نرساندن محیط زیست خودمان یک ابزار بسیار کار آمد به حساب می آید.

اگر در معابر در حال پیاده روی به اطراف خود دقت نمایید، دیگر لوله های آهنی برای عبور آب و گاز مشاهده نکرده و همه جای جهان به سوی لوله پلی اتیلن آمده اند، شما عزیزان از همین الان برای ارتقا سطح آب رسانی و پاکیزگی آب شرب خود اقدام نمایید، چرا که چند سال دیگر انواع آسیب ها به خانه وسایل برقی شما وارد شده و آن موقع دیگر دیر است.

لوله پلی اتیلن شفاف

برای اکثر آزمایشات شیمی از لوله های مخصوص پلی اتیلن استفاده می کنند که مانند شیشه شفاف بوده و عبور تمامی قطرات آب را در آن قابل مشاهده است، معمولا این نوع لوله در کولرهای گازی و اسپلیت بسیار استفاده می شود.

از این نوع لوله در آزمایشگاه هم استفاده می کنند، زیرا جسم شفاف آن موجب عبور مولکولها شده و به چشم واکنشهای شیمیایی و چگونگی شکل پذیری آن قابل مشاهده است.

لوله پلی اتیلن سفید

در جهان بعد از تولید و تثبیت مقاومت و کیفیت لوله پلی اتیلن ها، تصمیم به تغییر رنگ به مشکی، آبی، سفید، قرمز و غیره می نمایند تا طبق تنوع دلخواه مشتریان به دست آنان رسیده تا در نقش و نگاری مکانهایشان استفاده نمایند.

کارخانجات امروزه با تهیه موادهای پلیمری بسیار با کیفیت شروع به ساخت انواع محصولات اتصالی برای استفاده و خط کشی لوله در منازل تولید می کنند که به این صورت شکل می گیرد، ابتدا با ریختن مقداری از پلیمرها در دیگ جوش، آنها را نرم کرده و با نقطه ذوب مناسب و کم شروع به ذوب و سپس آنرا در قالبهای مخصوص جهت شکل گیری ریخته و سپس آنها را در هوای آزاد برای سرد و تثبیت مقاومت آن قرار می دهیم.

هرچه مواد پلیمری با موادهای شیمایی بیشتری ترکیب شود قطعا مقاومت آن بالاتر رفته اما جنس آن سخت می گردد ولی اگر در مقدار کم آن را تولید کنند باعث نرمی و انعطاف پذیری بیش از حد می شود و این نکته حائز اهمیت بوده که مقدار پلیمر جهت ساخت لوله به مقاومت کم یا زیاد آن ربطی نداشته و همه آنها مقاومتی یکسان دارند.

خرید لوله پلی اتیلن ضد اسید

در این زمانه دیگر لوله های آهنی برای انتقال آب و گاز مناسب نبوده و جایگزین آن از پلی اتیلن ضد اسید که در همه نقاط خانه یا مکان های عمومی استفاده می گردد، زیرا مقاومت بسیار کمی داشته و با عبور هر گونه مایعات به مرور زمان درون آن زنگ زده و در فصول گرم و سرد منجر به ترکیدگی یا سوراخی لوله می شود، ولی امروزه با خرید و روی کار آمدن پلی اتیلن از جنس پلاستیک بسیار مقاوم باعث جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و میکروب شده که از نظر قیمتی نیز به صرفه و اقتصادی است که تمامی هموطنان از استفاده این محصول در خانه دیگر نگران حوادث و عوامل طبیعی نباشند.

شما عزیزان برای تهیه این محصول به صورت عمده و فله در همین صفحه از طریق فرم مربوطه با مشاوران فروش ما تماس حاصل نموده و بعد از کسب اطلاعات درباره محصولاتمان، آن را سفارش و خریداری نمایید، هدف ما فراهم آسایش و رفاه برای خانه و محل کار شما است، زیرا الویت اول ما رضایت مشتریان است.

تماس با ما